اخبار

رسالت کمیته امداد محرومیت زدایی است

رسالت کمیته امداد محرومیت زدایی است
در دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون با مدیرکل کمیته امداد مازندران ،حجت‌الاسلام عالیشاه مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه رسالت این نهاد محرومیت زدایی است،گفت: این نهاد در بخش اشتغال تمامی طرح ها را به مدت پنج سال مورد نظارت قرار می‌دهد تا مددجویان به خودکفایی برسند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ،حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: این نهاد در بخش اشتغال به خوبی ورود پیدا کرده است و با اجرای طرح اشتغال برای مددجویان ، روحیه امید و خودباوری را در آنها ایجاد می کند.

وی افزود: با اجرای طرح های اشتغال برای مددجویان، آنهاخودکفا شده و از گردونه حمایت این نهاد خارج می شوند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: این نهاد با تعامل خوبی که با بانک‌ها و موسسات سازمان‌ها و....دارد، می‌تواند در خدمت‌رسانی به مددجویان موفق عمل کند.

وی افزود: رسالت کمیته امداد محرومیت‌زدایی است و در این بخش ،با ایجاد گروهای جهادی و انقلابی اقدامات مطلوبی انجام می شود .

مدیرکل کمیته امداد مازندران بیان داشت: تکریم خانواده مددجویان در راس همه امور قرار دارد و کارکنان این نهاد نیز به این مقوله که همانا حفظ کرامت و عزت خانواده‌های تحت حمایت است، توجه ویژه دارند.


وی به اهدای جهیزیه به ۲۰۰ نوعروس تحت حمایت اشاره کرد و گفت: با کمک خیران و مردم نوعدوست جهیزیه عروسان تحت حمایت تهیه و به آنها اهدا شد.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: باید همت و تلاش خود را در خدمت رسانی به نیازمندان به کار بست و با تعامل و همکاری یکدیگر بخش اعظمی از مشکلات آنها را حل کنیم.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون مازندران هم در این دیدار گفت:کمیته امداد خدمات ارزشمندی به نیازمندان ارائه می‌دهد.

وی افزود: کمیته امداد از تیم کارشناسی قوی و دقیقی در بخش اشتغال برای نظارت در طرح ها برخوردار است و نظارت بر طرح ها پایداری مشاغل را در پی دارد.
۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۱
تعداد بازدید : ۱۸
کد خبر : ۳,۶۷۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید