اخبار

مدیرکل کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

برگزاری رزمایش کمک مومنانه در ماه محرم و صفر

برگزاری رزمایش کمک مومنانه در ماه محرم و صفر
مدیر کل کمیته امداد مازندران در دیدار با یکی از خیران شهرستان جویبار گفت:در ماه محرم و صفر امسال با کمک خیران و مردم نوعدوست طی دو مرحله رزمایش کمک مومنانه اجرا و با مشارکت سپاه و خیران سبد کالا تهیه و بین نیازمندان توزیع می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ،حجت الاسلام بشیر عالیشاه ،مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: بامشارکت سازمان ها ،نهادها و سایر موسسات می‌توانیم همدلی دیگری را رقم بزنیم.

وی با اشاره به طرح قربانگاه ابراهیمی افزود :این طرح در تمامی شهرستان های استان با کمک خیران اجرا و نذورات قربانی بین نیازمندان توزیع می‌شود .

مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه ۷۶ هزار خانوار در استان تحت حمایت این نهاد قرار دارند ،تصریح کرد: به مددجویان تحت حمایت خدماتی در بخش های مختلف مانند فرهنگی،عمرانی، درمانی و... ارائه می شود.

وی با اشاره به اهدای جهیزیه به 200نوعروس تحت حمایت گفت: این جهیزیه با کمک سپاه ،خیران و مراکز نیکوکاری به نوعروسان تحت حمایت اهدا شد .

وی افزود: برای عید غدیر نیز بنا داریم با کمک خیران به تعداد دیگری از نوعروسان تحت حمایت، جهیزیه اهدا شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه عمده کار این نهاد توانمندسازی مددجویان است، گفت: کارکنان این نهاد در این بخش همه توان خود را به کار می بندند.

خیّر نیکوکار جویباری نیز در این دیدار با تقدیر از کمیته امداد گفت: این نهاد اقدامات شایسته‌ای در راستای خدمت‌رسانی به مددجویان انجام می‌دهد.

گفتنی است: این خیّر پیش از این حمایت هزار و ۲۴۳ نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین هفت شهرستان را به عهده داشت که هم اکنون ۵۰۰ نفر از ایتام دیگر نیز به این تعداد افزوده است و مجموعا هزار و ۷۴۳ نفر از ایتام وفرزندان محسنین از حمایت‌های مادی و معنوی این خیر برخوردارند.

این خیر نیکوکار گفت: برای نوعروسان تحت حمایت در این هفت شهرستان ،در بخش تامین جهیزیه نیز به آنها کمک می‌کند.
۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸
تعداد بازدید : ۲۱
کد خبر : ۳,۶۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید