اخبار

طرح قربانگاه ابراهیمی در مازندران اجرا می شود

طرح قربانگاه ابراهیمی در مازندران اجرا می شود
با حضور سازمان دامپزشکی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و مسئولین ذیربط جلسه ای در راستای تعامل، همکاری و برنامه ریزی جهت هرچه بهتر اجرا شدن قربانگاه ابراهیمی ویژه عید سعید قربان ، در سالن کنفرانس امداد مازندران برگزار شد،مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت:طرح قربانگاه ابراهیمی در استان اجرا می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه مدیرکل کمیته امداد مازندران در این جلسه با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ خیر و احسان یکی از کارهای مهم کمیته امداد است، اظهارداشت: در طرح قربانگاه ابراهیمی شرایط حضور برای همه مهیا می‌شود تا هر کسی با هر مبلغی که می‌تواند در این طرح شرکت کند.

وی با بیان اینکه تمام کارهای کمیته امداد برای ترویج خیر و احسان است، افزود: برای احیای این فرهنگ همه باید تلاش کنیم.


مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: امسال در همه شهرستانها طرح قربانگاه ابراهیمی اجرا می شود تا بتوانیم در عید قربان با مشارکت مردم نیکوکار لبخند را بر چهره نیازمندان بنشانیم.

وی با بیان اینکه طرح قربانگاه ابراهیمی از سال‌های قبل در استان اجرا می‌شد ، بیان داشت: امسال با توجه به شرایط کنونی باید با همت و عزمی راسخ این طرح را اجرا کنیم.

وی گفت: با همدلی، مواسات، همفکری و تعامل با سایر سازمان‌ها و نهادها دست به دست هم می دهیم تا این کار نیک انجام شود.


مدیرکل کمیته امداد مازندران بیان داشت :طرح قربانگاه ابراهیمی با توجه به شرایط فعلی ، با رعایت اصول بهداشتی اجرا می‌شود و در این طرح با حفظ کرامت و عزت خانواده‌های تحت حمایت نذورات قربانی بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

خاطر نشان می شود: در عید قربان سال گذشته ۴۰۰ راس دام سبک و سنگین قربانی و بین نیازمندان توزیع شد.

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷
تعداد بازدید : ۳۸
کد خبر : ۳,۶۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید