اخبار

برای خدمت‌رسانی به نیازمندان باید هم افزایی،وحدت و یکدلی داشته باشیم

برای خدمت‌رسانی به نیازمندان باید هم افزایی،وحدت و یکدلی داشته باشیم
مدیرکل کمیته امداد مازندران در دیدار با فرماندار رامسر گفت: برای خدمت‌رسانی به نیازمندان باید هم افزایی،وحدت و یکدلی داشته باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ،حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: برای حل مشکلات مددجویان در هر شهرستان طوری برنامه‌ریزی صورت می‌گیرد که روسای ادارات کمیته امداد در این شهرستانها در مدت زمان مشخص، نسبت به رفع مشکل نیازمندان اقدام کنند.

وی افزود: برای خدمت‌رسانی به نیازمندان باید در میدان حضور داشته باشیم و با کمک یکدیگر مشکلات را رفع کنیم .

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد:تکریم مددجویان بسیارحائز اهمیت بوده و زمانبندی معکوس برای خدمت‌رسانی به مددجویان در در بخش مسکن انجام شده است.

وی با اشاره به ارائه خدمات اشتغال به مددجویان گفت: امسال بنا داریم تا راهبری و هدایت شغلی را برای مددجویان اجرا کنیم؛ این طرح اثرگذار در خودکفایی مددجویان نقشه مهمی ایفا می کند .

وی با تقدیر از همراهی بانک‌های عامل گفت امیدواریم بتوانیم با همکاری یکدیگر در جذب اعتبارات موفق عمل کنیم.

آزاد فرماندار رامسر نیز در این دیدار گفت:کمیته امداد یکی از یادگاران امام راحل«ره» است و یکی از نهادهایی است که پس از انقلاب با هدف خدمت به محرومین و مستضعفان تاسیس شد .

آزاد افزود: باید به اقشار ضعیف جامعه توجه ویژه داشت و طی این سال‌ها خدمات زیادی از سوی کمیته امداد به نیازمندان صورت گرفته است.

وی بیان داشت: کمیته امداد در کنار توجه به محرومان و نیازمندان ، به توانمند سازی آنها اهمیت می دهد و با خودکفایی مددجویان، آنها از چرخه حمایتی این نهاد خارج می شوند.

آزاد گفت: باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها استفاده کرد و استعدادهای بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم تا بتوان خدمات شایسته و نیازمندان ارائه کرد.

وی گفت: با تعامل و توجه ویژه به کمیته امداد، باید به این نهاد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان یاری رسانیم.

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲
تعداد بازدید : ۲۲
کد خبر : ۳,۶۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید