اخبار

با مشارکت مردم نیکوکار مازندران ،به مددجویان خدمات ارائه می شود

با مشارکت مردم نیکوکار مازندران ،به مددجویان خدمات ارائه می شود
در دیدار مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران با مدیرکل کمیته امداد استان، حجت‌الاسلام بشیرعالیشاه مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: سال گذشته ۵۲۰ میلیارد تومان با مشارکت مردم خیر و نیکوکار استان برای مددجویان در بخش‌های مختلف هزینه شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه،مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت:با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی با کمک و مشارکت مردم نوعدوست می توانیم امسال خدمات بهتر و شایسته تری به نیازمندان ارائه دهیم.

🙈ی با بیان اینکه برای تمامی حوزه‌های کمیته امداد برنامه ریزی های مدون صورت گرفته است، افزود: برنامه های عملیاتی در قالب جهاد توانمندسازی تعریف شده و در بخش‌های فرهنگی ،مهارتی و نیکوکاری اجرا خواهد شد.

🙅دیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد:ترویج فرهنگ خیر و احسان یکی از اولویت‌های کاری این نهاد است که در این بخش تلاش می شود تابا مشارکت خیران مردم نوعدوست به اقشار ضعیف جامعه کمک شود.

🙈ی با بیان اینکه سامانه سخا «خیر و احسان» نیز پیش‌بینی شده است، گفت: تمام نهادهای حمایتی به این سامانه متصل خواهد شد و در این سامانه کمک به نیازمندان ساماندهی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه ۶۰ درصد مددجویان کمیته امداد مازندران در روستاها ساکن هستند ،بیان داشت: با تعامل بین کمیته امداد و امور روستایی توانمندسازی نیازمندان بهتر محقق می شود.

🙈ی گفت: در ۱۵۰۰ روستا شورای زکات تشکیل شد و زکات جمع آوری شده در روستاها، نیز برای نیازمندان همان روستا هزینه می شود .

وی گفت: هدایت شغلی و راهبری شغلی نیز در این نهاد برای کیفی سازی و اجرای بهتر طرح های اشتغال همراه با آموزش راه اندازی می شود.

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران هم در این دیدار با تقدیر از ارائه خدمات کمیته امداد به نیازمندان افزود: نگاه ویژه کمیته امداد توانمندسازی مددجویان است.

وی بیان داشت: این نهاد باید به صورت مستمر در توانمندسازی مددجویان برنامه‌ریزی داشته باشد و همه تلاش خود را در این امر به کار بندد.

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۳
تعداد بازدید : ۲۴
کد خبر : ۳,۶۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید