اخبار

تلاش کمیته امداد ، رفعِ مشکلاتِ نیازمندان است

تلاش کمیته امداد ، رفعِ مشکلاتِ نیازمندان است
مدیرکل کمیته امداد مازندران در دیدار با فرماندار بابلسر گفت: ۷۶ هزار خانوار در مازندران تحت حمایت این نهاد قرار دارند و تلاش کمیته امداد، رفعِ مشکلاتِ نیازمندان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: دو هزار بیمار صعب‌العلاج در استان تحت حمایت این نهاد قرار دارند و از خدمات مختلف درمانی و... بهره‌مند هستند.

وی به ایجاد طرح های اشتغال برای مددجویان در سال گذشته اشاره کرد و افزود: 200 میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان در سال گذشته پرداخت و برای ۶۲۰۰ نفر طرح اشتغال در بخشهای خدماتی،صنفی،کشاورزی،دامداری و.... ایجاد شد.

وی با بیان اینکه هشت هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز ، هزار و ۶۰۰ دانشجو
تحت حمایت این نهاد قرار دارند،گفت:خدمات شهریه، کلاس های کنکوری خوابگاه و غیره به این افراد ارائه می‌شود.


مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: در تلاش هستیم تا از ظرفیت جوانان تحت حمایت کمیته امداد برای کمیته امداد به صورت گروه‌های جهادی در بخش های مختلف استفاده کنیم.

گفت: یکی از بسته های گران حمایتی این نهاد، تامین مسکن نیازمندان است و کمیته امداد برای ساخت مسکن مددجویان ساکن در روستا ۲۵ میلیون تومان به صورت بلاعوض و برای مددجویان ساکن در شهر ۳۵ میلیون تومان به صورت بلاعوض پرداخت می کند.


حسن زاده فرماندار بابلسر هم در این دیدار گفت: در کمیته امداد کارکردن توفیق عظیمی است و این نهاد با هدف خدمت به محرومین و نیازمندان تشکیل شده است.

فرماندار بابلسر در راستای خدمت رسانی به مددجویان در بخش‌های مسکن و معیشت و....بیش از پیش اعلام آمادگی کرد.
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۳
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۳,۵۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید