اخبار

قطب گروههای جهادی دانشجویی و طلاب کمیته امداد مازندران ایجاد می شود

قطب گروههای جهادی دانشجویی و طلاب کمیته امداد مازندران ایجاد می شود
معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران در کنفرانس تصویری با اعضا و کارشناسان فرهنگی کمیته امداد شهرستان ها گفت :بعد از طرح امواجی از بهشت باید قطب گروه های جهادی و دانشجویی و طلاب را در استان ایجاد کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ،میثم معافی، معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: عملکرد واحد فرهنگی کمیته امداد استان در سال گذشته چشمگیر و قابل ملاحظه بود.

وی به تشکیل اتاق اندیشه ورز فرهنگی در شهرستان‌ها متشکل از مددجویان ،مددکاران ،طلاب و فارغ التحصیلان اشاره کرد و افزود: این طرح به منظور بهره‌مندی از ایده‌ها، اندیشه و خرد جمعی اجرا شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران تصریح کرد : هر خدمتی که به سمت محرومان و نیازمندان هدایت شود اثر و نتیجه آن نیز چشمگیر است .
وی بیان داشت: کار برای کمیته امداد باید به صورت انقلابی و جهادی باشد.
معافی ایجاد گروههای جهادی دانشجویی و طلاب به نام شهدای خان طومان را با حضور همه دانشجویان طلاب تحت حمایت علاقمند مهم برشمرد و گفت: با وجود نیروهای ولایی و انقلابی می توانیم خدمات شایسته‌ای به نیازمندان و محرومان ارائه دهیم.
وی افزود: شعار محوری کمیته امداد مازندران در اردوهای جهادی«# قرار_ ما_مسجد» است، افزود :با داشتن روحیه مشارکتی مردم مدار می توانیم به اهداف بلند این نهاد دست یابیم .
معافی بر اجرای طرح مفتاح الجنه فرهنگی تاکید کرد و گفت:این طرح با حضور مددکاران و خیران اجرا می شود.۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۲
تعداد بازدید : ۴۷
کد خبر : ۳,۵۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید