اخبار

با مشارکت خیران دریک اقدام جهادی می توان برای خانه دار کردن مددجویان اقدام کرد

با مشارکت خیران دریک اقدام جهادی می توان برای خانه دار کردن مددجویان اقدام کرد
مدیر کل کمیته امداد مازندران با عالم برجسته و جلیل القدر استان با آیت الله نظری «خادم الشریعه» دیدار کرد و گفت:با مشارکت خیران دریک اقدام جهادی می توان برای خانه دار کردن مددجویان اقدام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حجت الاسلام بشیر عالیشاه،مدیر کل کمیته امداد مازندران به ساخت مسکن مددجویان اشاره کرد و افزود: با کمک خیران و مردم نوعدوست استان می توانیم در راستای خانه دار کردن نیازمندان اقدامات شایسته ای انجام دهیم و با یک حرکت جهادی به این مهم دست می یابیم.

وی افزود: تا پایان امسال ۲۱۰ واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت در استان ساخته می شود.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: این واحدهای مسکونی با کمک کمیته امداد ، مشارکت خیران و همکاری خانواده های تحت حمایت ساخته خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران وی با بیان اینکه تسهیلات معوض و بلاعوض ساخت مسکن به مددجویان ساکن در شهر و روستا پرداخت می‌شود، تصریح کرد: برای مددجویان شهری مبلغ ۳۵میلیون تومان و برای مددجویان روستایی مبلغ ۲۵ میلیون تومان بلاعوض و مبلغ ۳۰ میلیون تومان نیز تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود.

حجت الاسلام محمود نظری، فرزند آیت الله نظری نیز در این دیدار گفت:کمیته امداد یک مرکز خیریه عام با برکت است .

وی افزود: کمیته امداد به محرومان صادقانه خدمات رسانی می کند و کارکنان این نهاد نیز در جلب رضایت محرومان و نیازمندان می کوشند.

حجت الاسلام نظری بیان داشت:کارکنان کمیته امداد وظیفه شناس بوده و در انجام کار خیر قدم بر می دارند.

 

انتهای پیام۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۹
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۳,۵۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید