اخبار

کمیته امداد مازندران در دهه کرامت برنامه های مختلفی برگزار می کند

کمیته امداد مازندران در دهه کرامت برنامه های مختلفی برگزار می کند
سرپرست معاونت فرهنگی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه در دهه کرامت این نهاد برنامه‌های مختلفی را اجرا می‌کند، گفت: هدف از اجرای برنامه‌های دهه کرامت تعمیق باورهای آحاد جامعه نسبت به معارف اهل بیت علیه السلام توجه به ارزش‌های ناب اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، میثم معافی، سرپرست معاونت فرهنگی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: توجه به ترویج اهداف انقلاب اسلامی، تبیین و تعمیق فرهنگ زیارت، تأکید بر گسترش گفتمان وخدمت کریمانه در عرصه‌های مختلف اجتماعی با هدف کمک به مناطق محروم و آسیب دیده و تقویت روحیه امید و خودباوری، جهت‌گیری های شادی بخش و نشاط عمومی با تاکید بر رویکرد مومنانه از جمله اهداف و سیاست‌های برگزاری برنامه های دهه کرامت است.

وی افزود: بسیج همه ظرفیت‌های مردمی با شعار محوری " همه باهم جهاد نیکوکاری" اعم از هیات مذهبی ،پایگاه بسیج ،کانون مساجد، تشکل های مردمی و... با محوریت مساجد و بقاع متبرکه در برگزاری آیین های بزرگداشت این دهه، راه‌اندازی پویش های فرهنگی در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت رسانه‌ها از جمله رویکردهای اجرایی برنامه‌های دهه کرامت کمیته امداد مازندران است.

سرپرست معاونت فرهنگی کمیته امداد مازندران با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت این نهاد تصریح کرد:برگزاری نشست های فرهنگی با موضوع کرامت ،برگزاری طرح مسائل فرهنگی و دیدار با خانواده های مددجویان، اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت در این دهه مبارک، شناسایی و تکریم دختران موفق و نمونه در زمینه های مختلف فرهنگی علمی و ...، برگزاری مسابقه مقاله نویسی، عکس، نقاشی و... با رویکرد و محوریت دهه کرامت از جمله برنامه های فرهنگی در این دهه است.

معافی گفت:76 هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.
۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱
تعداد بازدید : ۲۴
کد خبر : ۳,۵۵۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید