اخبار

رفع محرومیت نیازمندان با کمک همه دستگاه‌ها ،خیران و مردم نوعدوست میسّر است

رفع محرومیت نیازمندان با کمک همه دستگاه‌ها ،خیران و مردم نوعدوست میسّر است
مدیرکل کمیته امداد مازندران در دیدار با مهندس فرزانه نماینده مردم محمودآباد ،نور و چمستان در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع محرومیت نیازمندان با کمک همه دستگاه‌ها ،خیران و مردم نوعدوست میسّر است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به اهداف این نهاد اظهارداشت: یکی از رویکردهای اصلی کمیته امداد، توانمند سازی مددجویان است.
وی افزود: دوره های آموزشی فرهنگ کار و تلاش برای مددجویان برگزار می‌شود تا امید و خودباوری در آنها ایجاد شود و به خودکفایی برسند.
مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: سال گذشته بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد فرصت شغلی ۶ هزار مددجو و نیازمند پرداخت شد.
وی بیان داشت: طرح های اشتغال مددجویی توسط ناظران ،بمنظور پایدارسازی مورد نظارت قرار می گیرند.
مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان برنامه‌های فرهنگی این نهاد گفت: برای ارتقاء بینش اسلامی و تعمیق باورهای دینی مددجویان فعالیت های مختلفی را در دستور کار داریم و تلاش می‌کنیم تا با ایجاد گروههای جهادی از ظرفیت جوانان برای کمک به نیازمندان استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه چهار هزار نیازمند فاقد مسکن در استان داریم ،گفت: برای ایجاد سرپناه این افراد برنامه ریزی صورت می‌گیرد.
حجت الاسلام عالیشاه به دیدارهای مفتاح الجنة اشاره کرد و افزود:در این دیدارها خیران و مسئولان از نزدیک در جریان مشکلات نیازمندان قرار گرفته و در صدد رفع آن بر می آیند.
مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره به صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت: با سپرده گذاری خیران و مردم نیکوکار در این صندوق می‌توان خدمات شایانی به نیازمندان ارائه کرد.
نماینده مردم محمودآباد ،نور وچمستان نیز در این دیدار گفت: به هر طریق ممکن باید نیازمندان را شناسایی برای رفع مشکلات آنها تلاش کرد.
مهندس فرزانه توانمند سازی مددجویان را یکی از برنامه های موفق کمیته امداد دانست و افزود: با شناسایی افراد تاثیرگذار برای پیشبرد اهداف کمیته امداد باید برنامه‌ریزی صورت گیرد.
نماینده مردم محمودآباد، نور و چمستان در مجلس شورای اسلامی، در رفع نیاز مددجویان و همچنین کمک در بخش تامین مسکن آنها اعلام آمادگی کرد و گفت:باید اعتماد به نفس و خود اتکایی را در مددجویان افزایش دهیم .


۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۰
تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۳,۵۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید