اخبار

کمیته امداد در راستای توانمندسازی مددجویان تلاش می کند

کمیته امداد در راستای توانمندسازی مددجویان تلاش می کند
مدیرکل کمیته امداد مازندران در دیدار با حجت‌الاسلام احمدی ،امام جمعه شهرستان نور گفت: کمیته امداد در راستای توانمندسازی تلاش می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ،حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: ۷۶ هزار خانوار در استان تحت حمایت این نهاد قرار دارند و سیاست‌های راهبردی کمیته امداد نیز توانمندسازی مددجویان است.

وی با بیان اینکه تسهیلات اشتغال به نیازمندان پرداخت می‌شود، افزود: طرح های اشتغال تا پنج سال مورد نظارت ناظران این نهاد قرار می‌گیرد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه کمک به محرومان و نیازمندان از افتخارات این نهاد است ،تصریح کرد: در راستای ترویج فرهنگ خیر و احسان برنامه‌ریزی صورت گرفته در طرح امواج از بهشت نیز یکی از خیّران به نیابت از 10هزار و 400 شهید استان حمایت تمامی ایتام تحت حمایت را پذیرفت.

وی افزود:دو هزار و 700نفر از ایتام و پنج هزار و 200نفر از فرزندان طرح محسنین در استان از حمایتهای مادی و معنوی حامیان برخوردارند.

حجت الاسلام عالیشاه گفت:باید با یک اقدام جهادی و انقلابی در راستای خدمت رسانی به نیازمندان اقدام کنیم.

امام جمعه شهرستان نور هم در این دیدار گفت: یکی از نهادهای انقلابی کمیته امداد است که شاهد خدمات متنوع این نهاد در خودکفایی نیازمندان هستیم.

حجت الاسلام احمدی افزود: نیازمندان بسیاری با هدایت و راهنمایی این نهاد توانستند مسیر خودکفایی را طی کنند.

وی تاکید کرد:همه باید با همدلی در راستای رفع مشکلات نیازمندان گام برداریم تا به نتایج مطلوبی دست یابیم.


۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۱۸
تعداد بازدید : ۴۹
کد خبر : ۳,۵۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید