اخبار

مدیر کل کمیته امداد مازندران مطرح کرد:

احیای فرهنگ کار و تلاش یکی از راههای توانمند سازی مددجویان

احیای فرهنگ کار و تلاش یکی از راههای توانمند سازی مددجویان
مدیرکل کمیته امداد مازندران در دیدار با امام جمعه شهرستان سیمرغ گفت: بااحیای فرهنگ کار و تلاش در مددجویان می توانیم مددجویان را به توانمندی رسانده تا آنها پس از خودکفایی از چرخه حمایتی این نهاد خارج شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: باید نیازهای مددجویان در بخش‌های مختلف احصا و متناسب با آن اقدامات مطلوب انجام ‌شود .

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: در بخش فرهنگی هم باید با ارتقاء بینش اسلامی و تعمیق باورهای دینی در مددجویان از بروز آسیب‌های مختلف پیشگیری کرد.

وی گفت: در سایه همدلی ، اتحاد ، با نیت خیر و زمان‌بندی و برنامه‌ریزی درست می‌توانیم در کمک به مددجویان و خدمت رسانی به آنها موفق عمل کنیم.

حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه 12 خانوار تحت حمایت در سیمرغ فاقد مسکن هستند، گفت: همه تلاش ما این است تا بتوانیم با کمک خیران و مسئولان این شهرستان سرپناهی امن برای این خانواده ها ایجاد کنیم.

فرماندار سیمرغ نیز در این دیدار گفت :از آنجایی که مقرر است ۳۰ واحد مسکن ملی در این شهر ساخته شود؛ از این تعداد ۱۲ واحد به کمیته امداد اختصاص می یابد و مقرر شد تا با رایزنی‌های لازم بین کمیته امداد و اداره مسکن و شهرسازی این شهرستان ، اقدامات لازم برای اختصاص ۱۲ واحد مسکونی به مددجویان فاقد مسکن انجام گیرد .

فرماندار سیمرغ همچنین نسبت به خدمت‌رسانی به مددجویان و رفع مشکلات آنها بیش از پیش اعلام آمادگی کرد وبیان داشت:با برنامه زمان‌بندی شده،می‌توانیم در بخش اشتغال، مددجویان را به خودکفایی رسانده و باید در این بخش نگاه ویژه داشته باشیم.

فرمانده سپاه سیمرغ هم در این دیدارگفت: دو واحد مسکن مددجویی در ماه مبارک رمضان به مددجویان تحویل داده شد و پایان تیرماه امسال نیز پنج واحد مسکن مددجویی به بهره‌برداری می‌رسد .

گفتنی است در حاشیه دیدار مدیر کل کمیته امداد مازندران با امام جمعه و سایر مسئولان سیمرغ،کلنگ احداث یک واحد مسکن مددجویی به مساحت ۷۰ متر مربع به زمین زده شد که این ساختمان با مشارکت خیران و کمک بلاعوض کمیته امداد برای مددجوی تحت حمایت ساخته و تحویل داده خواهد شد.

خاطر نشان می شود: افتتاح مرکز نیکوکاری شهیدان کشوری ، دیدار با مددجویان ،دیدار با خانواده شهدا، دیدار با کارکنان کمیته امداد سیمرغ،بازدید از طرح های اشتغال از جمله برنامه های مدیرکل کمیته امداد مازندران در شهرستان سیمرغ بوده است.

انتهای پیام


۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۳
تعداد بازدید : ۲۴
کد خبر : ۳,۵۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید