اخبار

کلنگ احداث ساختمان 6واحدی مددجویی در سوادکوه به زمین زده شد

کلنگ احداث ساختمان 6واحدی مددجویی در سوادکوه به زمین زده شد
کلنگ احداث یک ساختمان 6 واحدی برای مددجویان تحت حمایت در سوادکوه با حضور خیران، مسئولان و مدیر کل کمیته امداد مازندران به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه یکی از برنامه های کمیته امداد ایجاد سرپناه برای مددجویان است،اظهار داشت: این واحد های مسکونی هر کدام به مساحت 50 متر مربع در زمین اهدایی یکی از خیران با کمک کمیته امداد، آورده مددجو و مشارکت خیران تا 6 ماه آینده ساخته و به مددجویان تحویل داده می شود.

وی با بیان اینکه برای ساخت هر واحد از این ساختمان 6واحدی مبلغ 30 میلیون تومان توسط آقای جلیلی یکی از خیران پرداخت می شود و کل میله گرد این ساختمان و مصالح توسط این خیّر تامین می شود ،افزود:به ازای هر واحد مسکن مددجویی در این شهرستان،ساخته شود ، این خیّر مبلغ30میلیون تومان کمک می کند .

وی گفت: در شهرستان سوادکوه 36خانوار فاقد مسکن هستند و از این تعداد 18خانوار فاقد زمین بوده که با مشارکت فرماندار ، شهردار و اعضای شورای شهر سوادکوه مقرر شد هزار متر زمین در اختیار این 18خانوار قرار بگیرد و کمیته امداد با کمک خیران و آورده مددجو شروع به کار کند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: تا پایان امسال 210 واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت در استان ساخته می شود.

وی گفت: این واحدهای مسکونی با کمک کمیته امداد ، مشارکت خیران و همکاری خانواده های تحت حمایت ساخته خواهد شد.

وی با بیان اینکه تسهیلات معوض و بلاعوض ساخت مسکن به مددجویان ساکن در شهر و روستا پرداخت می‌شود، تصریح کرد: برای مددجویان شهری مبلغ ۳۵میلیون تومان و برای مددجویان روستایی مبلغ ۲۵ میلیون تومان بلاعوض و مبلغ ۳۰ میلیون تومان نیز تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود.

خاطر نشان می شود: در مازندران بیش از ۷۶ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند و چهار هزار نفر نیز فاقد مسکن هستند.
انتهای پیام


۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۵۸
تعداد بازدید : ۲۵
کد خبر : ۳,۵۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید