اخبار

دستیابی کمیته امداد مازندران به توفیقات، بامشارکت مردم و خیران

دستیابی کمیته امداد مازندران به توفیقات، بامشارکت مردم و خیران
در دیدار مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران با مدیر کل کمیته امداد استان، حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: اگر امروز به توفیقات مطلوبی درکمک به نیازمندان دست یافتیم ؛ قطعا با مشارکت مردم و خیران بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: سال گذشته هزار و ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت به پیاده روی اربعین و پنج هزار مددجو نیز به مشهدمقدس اعزام شدند.

وی افزود: تعمیق باورهای دینی از جمله برنامه های کمیته امدا در بخش فرهنگی است که با اجرای برنامه های مختلف برای مددجویان فضای معنوی خوبی ایجاد می شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه امسال اردوی جوانان تحت حمایت با هدف نخبه پروری اجرا می شود، تصریح کرد: در کنکور هم تلاش می کنیم تا نخبه های کنکوری داشته باشیم.

وی با اشاره به خدمات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت: با حمایت خیران و سپرده گذاری آنها در این صندوق، می توانیم پاسخگوی بسیاری از نیازمندان باشیم و باید دراین بخش مصمم و با برنامه پیش رویم.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه یکی از سیاست های کاری این نهاد ترویج فرهنگ کار و تلاش است، گفت: با ارائه آموزش های مهارت آموزی و ایجاد اشتغال برای مددجویان ،آنها به خودکفایی می رسند و از چرخه کمیته امداد خارج می شوند.

حجت الاسلام عالیشاه با اشاره به طرح امواجی از بهشت گفت: در این طرح خیران و مردم نوعدوست به نیابت از شهدا حامی یک یا چند نفراز ایتام می شوند که بیش از ۶ هزار نفر به نیابت از سردار شهید سلیمانی حامی ایتام شدند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات هم در این دیدار بیان داشت: کمیته امداد خدمات زیادی به نیازمندان ارائه می دهد و کارکنان این نهاد هم برای توانمند سازی نیازمندان و خدمت رسانی به آنها همه تلاش خود را به کار می بندند.

اصغری با استقبال از طرح امواجی از بهشت گفت: در یک برنامه ای منظم این طرح را در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اجرا می کنیم.

وی افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران آمادگی هرگونه مشارکت و همراهی با کمیته امداد استان را دارد.انتهای پیام

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۱۵
تعداد بازدید : ۳۰
کد خبر : ۳,۵۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید