اخبار

در راستای ترویج فرهنگ کار و تلاش

کلاس های آموزشی برای مددجویان مازندرانی برگزار می شود

کلاس های آموزشی برای مددجویان مازندرانی برگزار می شود
در دیدار مدیر عامل بانک رفاه مازندران با مدیرکل کمیته امداد استان، حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: در راستای ترویج فرهنگ کار و تلاش کلاس های آموزشی برای مددجویان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیر کل کمیته امداد مازندران،با بیان اینکه سال گذشته در بخش اشتغال به مددجویان خدمات مختلفی ارائه شد، اظهار داشت: توانمند سازی مددجویان از جمله اهداف کمیته امداد است.

وی افزود: کمیته امداد جوانان مستعد به کار زیادی را تحت حمایت دارد و با برنامه ریزی درست، در ایجاد اشتغال آنها تلاش می کند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه هشت هزار و 500 دانش آموز و یکهزار و 600دانشجو تحت حمایت این نهاد قرار دارند، تصریح کرد:با برنامه ریزی سعی داریم تا جوانان نخبه پرورش دهیم.

وی با بیان اینکه طرح های مختلفی در راستای توانمند سازی مددجویان ارائه می شود ، به "طرح برکت" اشاره کرد و گفت: در این طرح کارکنان ادارات و بانک ها و کارفرمایان می توانند ماهیانه مبلغی از حقوق خود را برای ساخت مسکن نیازمندان اختصاص دهند.

عالیشاه گفت: سال گذشته از طریق این طرح چهار واحد مسکن مددجویی با مشارکت کارکنان بانک صادرات استان برای نیازمندان مناطق محروم ساخته و تحویل داده شد.

وی به طرح «امواجی از بهشت» اشاره کردو افزود: در این طرح حامیان به نیابت از شهدا ،حامی یک یا چند نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین می شوند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با تاکید بر تامین مسکن نیازمندان بیان داشت: در این بخش با عزم جدی و اقدام جهادی در ایجاد سرپناه برای مددجویان باید تلاش شود و قطعا همراهی و مشارکت خیران در میسّر شدن این امر کمک می کند.

مدیر عامل بانک رفاه مازندران هم در این دیدار با تقدیر از ارائه خدمات کمیته امداد به نیازمندان گفت: این نهاد با توانمند سازی مددجویان خودباوری را در آنها ایجاد می کند.

وی بر همراهی و مشارکت بانک رفاه در خدمت رسانی به نیازمندان اعلام آمادگی کرد.

خاطر نشان می شود: 76 هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۴
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۳,۵۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید