اخبار

مدیرکل کمیته امداد مازندران:

باید با همدلی در ترویج فرهنگ زکات تلاش کرد

باید با همدلی در ترویج فرهنگ زکات تلاش کرد
مدیرکل کمیته امداد مازندران در جمع مسئولان زکات کمیته امداد استان گفت: با تبادل نظر در کارها به نتیجه مطلوبی دست می یابیم و با همدلی یکدیگر در امور زکات و ترویج فرهنگ زکات می‌توانیم بخش عمده‌ای از مشکلات نیازمند آن را رفع کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه،مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه ۲۰ روحانی زکات در سطح استان داریم ، اظهار داشت: سال گذشته ۲۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان زکات جمع‌آوری شد که این رقم ۴۳ درصد نسبت به سال ۹۷ رشد داشته است.

وی با بیان اینکه در هر کاری باید به صورت جهادی و انقلابی ورود پیدا کنیم ، افزود: تمامی کارهای کمیته امداد باید جهادی باشد و در توانمندسازی مددجویان و نیازمندان نیز باید جهادی عمل کنیم.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: در راستای خدمت به محرومین هر قدمی که برداریم خداوند چندین برابر به کارها برکت می بخشد.

وی با بیان اینکه خیر و برکت در کمیته امداد جاری و ساری گفت: امروز باید به خود ببالیم که توفیق خدمتگزاری به نیازمندان نصیبمان شده است.

حجت الاسلام انتظاری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و جماعات مازندران هم در این جلسه با بیان اینکه کمیته امداد در خدمت رسانی به نیازمندان و ارائه خدمات مضاعف به محرومان و نیازمندان گام برمی دارد، گفت: زکات انسان را به بندگی و معنویت نزدیک می کند.

وی با اشاره به اینکه در دین مبین اسلام نیز به پرداخت زکات بسیار سفارش شده است، افزود: در ترویج فرهنگ زکات باید تلاش کرد و با عزمی راسخ و تلاش خالصانه در این امر کوشید.

نماینده ولی فقیه درجهادکشاورزی استان هم در این جلسه باتقدیر از اقدامات کمیته امداد در خدمت رسانی به نیازمندان، بیان داشت: باید با درک درست و درایت کامل در خدمت رسانی به محرومان عمل کرد.

حجت الاسلام فلاح نسبت به همکاری با کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندن ومحرومان بیش از پیش اعلام آمادگی کرد.

انتهای پیام


۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹
تعداد بازدید : ۲۵
کد خبر : ۳,۵۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید