اخبار

دیدار نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل کمیته امداد مازندران

دیدار نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل کمیته امداد مازندران
علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، بشیر عالیشاه دراین دیدارگزارشی از عملکرد کمیته امداد و برنامه های این نهاد در سالجاری ارائه کرد.

وی با بیان اینکه پرچم خدمت رسانی بهمحرومان و نیازمندان بر دوشما قرار گرفته واین سعادتی است که خدای بزرگ بر ما ارزانی داشت، افزود: با همدلی و تعامل مسئولان و دستگاههای اجرایی مشکلات نیازمندان رفع می شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره اینکه بخش اعظم مشکلات مددجویان درزمینه مسکن است، تصریح کرد: باتوجه به شرایط موجود باید درمرتفع ساختن مشکلات نیازمندان وتوانمند سازی آنها گام برداریم.

وی با اشاره به خدمات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت:خیران و نیکوکاران میتوانند با سپرده گذاری در این صندوق زمینه کمک بهمددجویان و نیازمندان را فراهم کنند.

عالیشاه گفت: در دیدار هی مفتاح الجنه نیز از نزدیک با مددجویان دیدار و با احصا و نیازسنجی مددجویان و نیازمندان در بخشهای مختلف فرهنگی، معیشت، مسکن، درمانی و ... مشکلات آنها بررسی می شود.

گفتنی است: نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی هم دراین دیدار با تقدیر از خدمات کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان افزود: توجه به نیازمندان در اولویت کاری ما قرار دارد .

علی بابایی کارنامی به کارآفرینی کمیته امداد برای مددجویان اشاره کرد و گفت:این نهاد در ایجاد روحیه امید و خودباوری در مددجویان و توانمند سازی آنها با برنامه ریزی های مناسب و مدیریت درست اقدامات شایسته ای انجام داده است.

خاطر نشان می شود: علی بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با کارکنان اداره کل کمیته امداد استان دیدار و از تلاش های آنها در کمک به نیازمندان و محرومان تقدیر کرد.

 

انتهای پیام


۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱
تعداد بازدید : ۶۳
کد خبر : ۳,۴۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید