اخبار

توسط مدیرکل کمیته امداد مازندران انجام شد:

دیدار با مددجویان مناطق محروم مازندران

دیدار با مددجویان مناطق محروم مازندران
مدیرکل کمیته امداد مازندران با حضور در منطقه محروم چهاردانگه و روستای اورست و مالخواست ، هزارجریب بهشهر و هزار جریب نکا با خانواده های تحت حمایت در این مناطق محروم دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ،در دیدار بشیر عالیشاه،مدیرکل کمیته امداد مازندران با خانواده های تحت حمایت خدماتی مانند تامین لوازم ضروری زندگی، وام اشتغال، کمک بلاعوض، هزینه تجهیزات آموزشی ، مسکن، خدمات دانشجویی و... بررسی و مقرر شد تا نیازهای این مناطق شناسایی و در بخش های گردشگری، بومگردی،کاشت گیاهان دارویی، پرورش دام و طیور و .... برنامه‌ریزی شود.

گفتنی است: مدیرکل کمیته امداد مازندران در دیدار با دکترشریعتی نماینده مردم شهرستانهای بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بر تعامل و همفکری برای ساخت و تامین مسکن محرومین، هدایت منابع مالی خیرین به صندوق امداد ولایت با هدف ارائه تسهیلات به مددجویان و محرومان، بهره مندی از ظرفیت مجمع نمایندگان و مجمع خیرین استان بمنظور محرومیت زدایی و استمرار همدلی مومنانه تاکید کرد.

خاطرنشان می شود: دیدار با امام جمعه بهشهر ، امام جمعه نکا ، دیدار با مسئول بخش مرکزی چهاردانگه ،دیدار با خانواده شهدا و حضور در مزار شهدا ،دیدار با دهیاران وسایر مسئولان، اهدا بسته های سبد غذایی و بهداشتی ، برگزاری جلسه شورای زکات ،بازدید از مسکن مددجویی در حال ساخت از دیگر برنامه های مدیر کل کمیته امداد مازندران در مناطق محروم بوده است.

 

انتهای پیام

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳
تعداد بازدید : ۳۹
کد خبر : ۳,۴۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید