اخبار

مدیرکل کمیته امداد مازندران اعلام کرد؛

تمامی شهدا در مازندران حامی ایتام شدند

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت:خیران به نیابت از تمامی شهدا در استان حامی ایتام و فرزندان طرح محسنین شدند.


مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت:خیران به نیابت از تمامی شهدا در استان حامی ایتام و فرزندان طرح محسنین شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، رضا نوروزی جعفری، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهارداشت: در ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای مرحله دوم پویش «امواجی از بهشت» جذب حامی و کمک به ایتام و محسنین آغاز شد که به یاری خدا تمامی شهدای استان حامی ایتام شدند.

وی افزود: نیکوکاران می‌توانند با پرداخت ماهیانه حداقل 10 هزار تومان در این پویش امواجی از بهشت مشارکت کنند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با تقدیر از همراهی مردم نوعدوست و نیکوکار مازندران تصریح کرد: هم استانی‌های نیک اندیش می‌توانند از طریق ثبت نام در سایت ekram.emdad.ir و یا ارسال عدد 1 به شماره 09119549930 و یا با ارسال کد 011 به سرشماره 30003333 به طرح امواجی از بهشت بپیوندند.

وی با بیان اینکه خیران و حامیان مازندرانی در راستای ارائه خدمات به نیازمندان و مددجویان همواره همگام با کمیته امداد بوده اند ،گفت:قطعا با مشارکت خیران اقدامات مطلوبی برای توانمندسازی مددجویان انجام می شود.

نوروزی با بیان اینکه روند جذب حامی از طریق طرح امواجی از بهشت همچنان ادامه دارد، گفت: مرحله اول پویش طرح امواجی از بهشت در دی ماه سال گذشته اجرا شد وپنج هزار و 500 نفر به نیابت از سردار شهید سلیمانی حامی ایتام شدند.

شایان ذکر است:مازندران دارای 10هزار و 400 شهید است و خیران به نیابت از تمامی این شهدا حامی ایتام و فرزندان طرح محسنین شدند که در این میان شهید سید مجتبی علمدار با حمایت 150نفر از ایتام ،بیشترین آمار را دارد.


۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۶
تعداد بازدید : ۵۷
کد خبر : ۳,۴۶۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید