اخبار

فروش اینترنتی تولیدات مددجویان مازندرانی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: بمنظور سامان بخشیدن وضعیت اقتصادی اقشار محروم جامعه و پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی ناشی از فقر کمیته امداد برای فروش اینترنتی تولیدات مددجویان مازندرانی اقدام کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، سید علی اصغر رضایی ، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اظهارداشت: برای کاهش آسیب های احتمالی به طرح های اشتغال، این اداره کل با انجام آموزش های مربوط به طراحی سایت، ایجاد کانالهای فروش کالا، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و ... اقدام به ارتقای سطح مهارت های فنی مجریان اقدام و همچنین برای ارسال مراسلات و محصولات تولید شده به دست مشتریان، تفاهم نامه همکاری مشترک با اداره کل پست استان مازندران امضا کرده است.

وی افزود: هدف از امضای این تفاهم نامه، همکاری دو سویه و هدفمند در انجام ماموریت ها و فعالیتهای دو سازمان مذکور در زمینه کمک به کسب و کارها، استفاده از خدمات نوین اداره پست در ارسال بسته های محصولات مددجویی به تمام نقاط استان و کشور است.

وی همکاری در شناسایی مددجویان و مجریان طرح‌های واجد شرایط و صدور معرفی نامه به آنها بمنظور بهره مندی از خدمات پستی و همچنین استفاده از خدمات نوین اداره پست در ارسال مراسلات و مکاتبات اداری و مددجویی اداره پست را از عناوین همکاری کمیته امداد با اداره پست برشمرد.

رضائی تصریح کرد: در حال حاضر 24 هزار طرح اشتغال فعال تحت نظارت کمیته امداد در استان مازندران وجود دارد که این طرح ها در زمینه های صنعتی، کشاورزی، دامداری، شیلات، صنفی و خدماتی و .... مشغول به فعالیت هستند.۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۴۱
تعداد بازدید : ۳۶
کد خبر : ۳,۴۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید