اخبار

رئیس کمیته امداد تنکابن:

بهره مندی ۱۴۴ نفر از مددجویان از خدمات اجاره و ودیعه مسکن

بهره مندی ۱۴۴ نفر از مددجویان از خدمات اجاره و ودیعه مسکن
رئیس کمیته امداد تنکابن گفت : در سال گذشته ۱۴۴ نفر از مددجویان تحت حمایت از خدمات اجاره و ودیعه مسکن بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، علی اکبر سیدی ، رئیس کمیته امداد تنکابن با بیان اینکه هزینه های مربوط به مسکن سهم بزرگی از سبد مخارج خانواده های نیازمند را به خود اختصاص می دهد ،اظهارداشت: کمک به تامین مسکن و سرپناه مناسب و پرداخت اجاره بها و ودیعه مسکن برای نیازمندان ، کمک به توانمندی و عزت مندی آنها است.

وی افزود : در سال گذشته ۱۴۴ مددجوی تحت حمایت از خدمات اجاره و ودیعه مسکن به ارزش ۶۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بهره مند شدند .

رئیس کمیته امداد تنکابن تصریح کرد: مددجویانی که مستاجر هستند با آوردن اجاره نامه معتبر و در صورت داشتن اعتبار مالی از سوی این نهاد ، هزینه اجاره و ودیعه مسکن آنها پرداخت می شود.

وی با بیان ارائه خدمات ازدواج به مددجویان گفت: :همچنین در سال گذشته ۵۱ نفر از جوانان تحت حمایت از کمک هزینه ازدواج و خدمات جهیزیه به ارزش ۱۰۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بهره مند شدند .

وی افزود : پرداخت کمک هزینه نقدی یا اهدای جهیزیه در قالب تهیه کالا و پرداخت هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت ، پرداخت هدیه ازدواج به فرزندان ذکور خانواده ها ، اهدای جهیزیه موردی به نیازمندان و...ارائه می شود.

سیدی گفت : در شهرستان تنکابن ۳۹۷۱ خانوار ، معیشت بگیر کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره مند هستند .

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۳۸
کد خبر : ۳,۴۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید