اخبار

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

یتیم نوازی مازندرانی های نیکوکار در لیالی قدر

یتیم نوازی مازندرانی های نیکوکار در لیالی قدر
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: مردم نیکوکار استان در شب های قدر یتیم نوازی برای هزار نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین به نمایش می گذارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه پیش بینی شده تا در شبهای قدر برای جذب حامی ایتام استقبال چشمگیری از سوی خیران صورت پذیرد، اظهار داشت:حامیان نوعدوست می توانند با اولویت نیابت از ابوالایتام «امام علی (ع)»حامی یک یا چند نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین شوند.

وی افزود: بعداز ثبت نام حامیان برای حمایت از ایتام و فرزندان طرح محسنین ،شناسنامه ابوالایتام تهیه و به آنها (حامیان) تحویل داده می شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: آن دسته از ایتام و فرزندان محسنینی که جدیداً تحت حمایت این نهاد در آمدند و تاکنون فاقد حامی بوده اند و یا افرادی که کمترین مبلغ در هر ماه دریافت می کنند، مشمول این طرح هستند.

وی بیان داشت: مازندرانی های نیکوکار می توانند عدد 1را به شماره09119549930 ارسال و یا در فضای مجازی در گروه تاجران موفق که لینک آن در گروهای مجازی قرار دارد ، به این گروه ها بپیوندند و یا از طریق ekram.emdad.irدر این بخش ثبت نام کرده و همچنین می توانند به ادارات کمیته امداد شهرستان ها به حوزه اکرام مراجعه و حامی یک یا چند نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین شوند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه هشت هزار و 200 نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین تحت حمایت این نهاد قرار دارند ، گفت: از اول اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون خیران و حامیان یک میلیارد و 300 میلیون تومان به صورت نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

وی با بیان اینکه در شبهای قدر هر شب سه آرزوی ایتام در گروه های فضای مجازی قرار می گیرد تا باکمک حامیان آرزوی این کودکان برآورده شود، افزود:در دوهفته اول ماه مبارک رمضان حدود 220 آرزو به مبلغ 300 میلیون تومان توسط حامیان وخیران برآورده شده است.

سعادت گفت:برای هفته چهارم ماه رمضان نیز شناسنامه «فرشتگان زمینی،مادران آسمانی» تهیه شده و نیکوکاران می توانند به نیابت از مادران خود که در قید حیات هستند و یا مادرانی که آسمانی شدند ،حامی ایتام و محسنین شده و در این طرح مشارکت کنند.

انتهای پیام


۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۳۷
کد خبر : ۳,۴۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید