اخبار

معاون اشتغال کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

ایجاد ۲۱۱۴ اشتغالزایی برای مددجویان در مناطق روستایی

ایجاد ۲۱۱۴ اشتغالزایی برای مددجویان در مناطق روستایی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران: ۲۱۱۴ شغل از محل پرداخت تسهیلات «قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی تصویبی ،طی سال های ۹۷ و ۹۸ ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ،سید علی اصغر رضائی طالشی، معاون اشتغال و خودکفایی استان اظهارداشت: با همکاری و پیگیری استانداری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به عنوان دبیر کارگروه تخصصی اشتغال و با همکاری بانک های کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید موفق به جذب کامل اعتبارات تخصیص داده شده به استان شدیم.


وی با بیان اینکه برای ایجاداشتغالزایی مددجویان مناطق روستایی ۷۴ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد،افزود: هدف از پرداخت وامها، بمنظور توسعه روستاها و کمک به مهاجرت معکوس از شهر به روستاها بوده و بمنظور توسعه مشاغل روستایی، بخش های دامداری، خدماتی، کشاورزی، گردشگری، شیلات و سایر طرح های مشابه بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: در سال گذشته با پیگیری و تلاش مستمر و با انجام مراحل مشاوره و هدایت شغلی، استعدادسنجی، امکان سنجی و هدایت داشته ها و مهارت های فردی، نسبت به معرفی افراد برای دریافت این تسهیلات اقدام شد.

رضایی خاطر نشان کرد: برای ۲۱۱۴ نفر از مددجویان ساکن در روستاهای مازندران، طی سال گذشته اشتغالزایی ایجاد شده است.


۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۴۰
تعداد بازدید : ۳۵
کد خبر : ۳,۴۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید