اخبار

طرح مفتاح الجنه کمیته امداد مازندران به صورت مجازی برگزار شد

طرح مفتاح الجنه کمیته امداد مازندران به صورت مجازی برگزار شد
طرح مفتاح الجنه کمیته امداد مازندران به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی با حضور امام جمعه قائمشهر ، و تنی چند از خیران و مسئولان در دفتر امام جمعه قائمشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، رضا نوروزی جعفری، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده ،مقرر شد تا دیدارهای مفتاح الجنه در شرایط کنونی به صورت مجازی با حضور مسئولین برگزارشود.

وی افزود: احیای ارزشهای دینی در راستای همنشینی با فقرا و نیازمندان ، تکریم فقرا و محرومان ، ایجاد زمینه همنشینی و مصاحبت مسئولان باخانواده های نیازمند و ایجاد حس همدلی بین اقشار مختلف جامعه از اهداف اجرای طرح مفتاح الجنه است .

مدیر کل کمیته امداد مازندران، تصریح کرد: در طرح مفتاح الجنه مسئولان در جریان مشکلات مددجویان قرار گرفته و در صدد رفع آن بر می آیند.

وی با بیان دیگر طرح های کمیته امداد مازندران در ماه مبارک رمضان به طرح سی شب سی آرزو اشاره کردو گفت: در این طرح خیران با حضور در فضای مجازی با ارسال عدد 8 به شماره 09119549930 در برآورده ساختن آرزوی کودکان نیازمند نقش موثری ایفا کرده و خوشبختانه تاکنون اقدامات مطلوبی در این خصوص انجام شد.

نوروزی با بیان اینکه طرح اطعام مهدوی نیز با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری در تمامی شهرستان های استان در حال برگزاری است، بیان داشت: با رعایت کامل پروتکل بهداشتی غذا طبخ و بین مددجویان توزیع می شود و این روند تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.

شایان ذکر است: در دیدار مفتاح الجنه مجازی که در دفتر امام جعه قائمشهر برگزار شد مسئولان در بخش های درمانی،معیشت،اجاره مسکن و تحصیلی به پنج خانواده مددجوی تحت حمایت کمک کردند.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۲۷
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۳,۴۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید