اخبار

رشد ۱۳ درصدی کمک حامیان مازندرانی به ایتام و فرزندان طرح محسنین

رشد ۱۳ درصدی کمک حامیان مازندرانی به ایتام و فرزندان طرح محسنین
رئیس اداره اکرام و ایتام کمیته امداد مازندران گفت:کمک حامیان طی سال گذشته به ایتام و فرزندان طرح محسنین ۱۳ درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ عباس بصیری پور، رئیس اداره اکرام و ایتام کمیته امداد مازندران با اظهار داشت: حامیان مازندرانی۲۵ میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی در سال گذشته به ایتام و فرزندان محسنین کمک کردند.

وی با بیان اینکه ۸۲۰۰ نفر از ایتام و فرزندان محسنین از حمایت های مادی و معنوی ۴۰هزار نفر از حامیان بهره مند هستند، افزود: بیشترین حامیان در گروه سنی ۲۵ تا ۵۰ سال بوده و حمایت ایتام و محسنین را بر عهده دارند .

رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه حامیان ، حمایت ۵۳۲ نفر از ایتام سادات در مازندران را به عهده دارند،تصریح کرد: حامیان به این افراد خدماتی مانندفرهنگی ، درمانی، عمرانی ، تحصیلی ارائه می کنند .

وی با اشاره به ارائه خدمات به ایتام و فرزندان طرح محسنین در ماه مبارک رمضان بیان داشت: امسال با توجه به شیوع بیمای کرونا اقدامات کمیته امداد در این بخش به صورت مجازی است.

وی گفت: طرح « سی شب سی آرزو » درشبهای ماه مبارک رمضان با هدف برآوردن آرزوهای ایتام با حضور خیران و حامیان در حال انجام است و تاکنون از این طریق دربخش های معیشت، عمرانی، تحصیلی و... به ایتام و فرزندان طرح محسنین کمک شد.

بصیری پور با تقدیراز همراهی حامیان با کمیته امداد گفت: مردم نیکوکار مازندران همچنین می توانند از طریق ثبت نام در سایت ekram.emdad.ir و یا ارسال عدد ۸ به شماره ۰۹۱۱۹۵۴۹۹۳۰برای ثبت نام در طرح اکرام ایتام در خدمت رسانی به ایتام و فرزندان طرح محسنین با کمیته امداد مشارکت کنند.


۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۵۳
تعداد بازدید : ۴۰
کد خبر : ۳,۳۹۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید