اخبار

در دومین ماه بهار:

به 92مددجوی مازندرانی جهیزیه اهدا شد

به 92مددجوی مازندرانی جهیزیه اهدا شد
با مشارکت ستاد جهیزیه در دومین ماه بهار به 92مددجوی تحت حمایت در استان سری کامل جهیزیه اهدا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،تهیه جهیزیه و لوازم ضروری زندگی برای بسیاری از خانواده‌ها که دختر در آستانه ازدواج دارند یکی از دغدغه ها است.با این‌حال پدر و مادر سعی دارند تا به حد توان ، جهیزیه رافراهم و دختران خود را روانه خانه بخت سازند.

اما در این میان افرادی هم هستند که به دلایلی توان گرفتن جهیزیه برای دختران خود را ندارند و خیران و نیکوکاران به کمک آنها می شتابند.

کمک به همنوعان در دین و فرهنگ ما بسیار سفارش شده است و هر فرد، نهاد و ارگانی به اندازه وسع خویش به نیازمندان کمک می کند.

کمیته امداد نیز در راستای ترویج فرهنگ احسان ، انفاق و نیکوکاری پیشتاز بوده و همواره در تلاش است تا با مشارکت آحاد مختلف در راستای خدمت رسانی به نیازمندان اقدامات مطلوب و موثری انجام دهد.

این نهاد (کمیته امداد) خدمات مختلفی مانند درمان ، تحصیل، مسکن ، اشتغال و...را به مددجویان ارائه می دهد .یکی از خدمات ، پرداخت کمک هزینه خدمات ازدواج است .

« 92مددجوی مازندرانی روانه خانه بخت شدند»

در گفتگو با معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران ،او می گوید: با مشارکت ستاد جهیزیه در دومین ماه بهار به 92مددجوی تحت حمایت در استان سری کامل جهیزیه اهدا شد.

محمد کوچکی، در این باره گفت: این جهیزیه ها مجموعا به ارزش 736 میلیون تومان تهیه و بین مددجویان در نوبت دریافت جهیزیه توزیع شد.

وی افزود: در آینده نزدیک نیز به همت نیکوکاران و خیران جهیزیه کامل نوعروسان تهیه و توزیع می شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران با بیان اینکه سال گذشته 1718 مددجو روانه خانه بخت شدند، تصریح کرد: نوعروسان تحت حمایت از دوره‌های آموزشی با هدف افزایش سطح شناخت زوجین نسبت به زندگی مشترک ، آگاهی لازم مربوط به حقوق و تکالیف همدیگر و آشنایی با اصول و مهارتهای زندگی بهره مند می شوند.


کوچکی با تقدیر از همراهی خیران و مردم نوعدوست مازندران گفت:با مشارکت خیران و نیکوکاران زمینه ی زندگی مشترک نوعروسان تحت حمایت فراهم می شود.

به راستی که با همدلی ها و نیکی می توانیم گره بسیاری از مشکلات همنوعانمان را بگشاییم و لبخند رضایت را بر چهره آنان نظاره گر باشیم.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۵۵
تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۳,۳۷۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید