اخبار

توزیع 300بسته سبد غذایی بین نیازمندان نوشهری

توزیع 300بسته سبد غذایی بین نیازمندان نوشهری
رئیس کمیته امداد نوشهر گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا 300بسته سبد غذایی به ارزش 85 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان این شهرستان که دچار آسیب اقتصادی و معیشتی شده اند، مساعدت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ،بهرام کیا کجوری ،رئیس کمیته امداد نوشهر اظهار داشت:در روزهای نخستین شیوع بیماری 9هزارو500 عدد ماسک و پنج هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده برای پیشگیری از بیماری ویروس کرونا تهیه و در بین مددجویان و اقشار نیازمند در معرض خطر با رعایت اولویت برای بیماران خاص و صعب‌العلاج ، سالمندان زمین‌گیر بیماران زمینه‌ای مادران باردار و شیرده توسط مراکز نیکوکاری و به همت خیران به صورت جهادی توزیع شد.

کیا کجوری گفت: الکترونیکی کردن خدمات امداد به‌منظور کاهش حجم مراجعات ،تماس تلفنی مددکاران با سالمندان و افراد بیمار و ارائه آموزش‌های لازم برای آنان ، اطلاع رسانی پیامکی توصیه های بهداشتی ازجمله این موارد است.

کیا کجوری با تقدیر از خیران و نیکوکاران و هیات های عامل مراکز نیکوکاری و خیریه ها شهرستان نوشهر، گفت: خیران و مردم نوعدوست شهرستان می توانند خود را در قالب پرداخت نقدی و اقلام بهداشتی با محوریت کمیته امداد شهرستان اهدا کنند.

وی با بیان اینکه سه مرکز نیکوکاری در این شهرستان وجود دارد،خاطرنشان کرد:در نوشهر 6200نفر تحت حمایت کمیتهامداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۵۴
تعداد بازدید : ۴۲
کد خبر : ۳,۳۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید