اخبار

به همت کمیته امداد مازندران:

اطعام نیازمندان مازندرانی در قالب طرح اطعام مهدوی انجام می شود

اطعام نیازمندان مازندرانی در قالب طرح اطعام مهدوی انجام می شود
مدیر کل کمیته امداد مازندران در آیین افتتاح آشپزخانه مرکزی طبخ اطعام نیازمندان گفت: این اقدام در قالب طرح اطعام مهدوی و در راستای رزمایش گسترده مواسات و همدلی با رعایت کامل اصول بهداشتی ایجاد می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی کمیته امداد، رضا نوروزی جعفری، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، امسال در ماه مبارک رمضان با مشارکت و همدلی خیران و نیکوکاران اطعام نیازمندان با ایجاد روشی جدید در قالب طرح "اطعام مهدوی" اجرا می شود.

وی افزود: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ، در بسته‌بندی و توزیع غذای گرم بین خانوار نیازمند مازندرانی ، کنترل و نظارت در رعایت موارد بهداشتی با دقت انجام می‌شود.

نوروزی با تقدیر از همراهی و مشارکت خیران و مردم نیکوکار با این نهاد در راستای خدمت رسانی مطلوب به نیازمندان بویژه در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: مازندرانی های نوعدوست می توانند با ارسال عدد5 بابت در اختیار گذاشتن وسیله نقلیه برای توزیع غذای گرم در ماه مبارک رمضان، یا ارسال عدد 6برای کمک به اطعام نیازمندان در این ماه و یا ارسال عدد 7 منظور اعلام همکاری بابت جمع آوری کمک های مردمی(امداد یار) با شماره۰۹۱۱۹۵۴۹۹۳۰ نسبت به مشارکت در طرح کمک رسارنی ماه مبارک رمضان اقدام و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۵۰۵ همچنین از طریق تلفن همراه با شماره گیری #1*011*8877*کمک های خود را پرداخت کنند.

وی گفت : با اجرای طرح اطعام مهدوی نیازمندان در سطح استان 200هزار پرس غذا در ایام ماه مبارک رمضان در 30آشپزخانه مرکزی طبخ و بین نیازمندان و مددجویان توزیع می شود.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۱۴
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۳,۳۴۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید