اخبار

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اعلام کرد :

ایجاد 6 مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال (کانون خیرین اشتغال)در مازندران

ایجاد 6 مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال (کانون خیرین اشتغال)در مازندران
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: 6مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال (کانون خیرین اشتغال) سال گذشته با همکاری حوزه مشارکت های مردمی این نهاد در استان ایجاد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، سید علی اصغر رضایی،معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اظهار داشت:مراکزنیکوکاری خیرین کارآفرین اشتغال در سال گذشته با هدف کمک مردم و بهره گیری از ظرفیت خیرین اشتغال بمنظور توسعه کمی و کیفی در فرایند توانمندسازی و اشتغال مددجویان و سایر اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه همراه با تقویت رشد ایمانی و اعتقادی آنان، ایجاد شده است.

وی افزود: تشکیل این مراکز صرفاً برای نظام مند کردن ارائه خدمات اشتغال زایی ، کارآفرینی و کمک به رفع موانع، مشکلات و تنگناهای فضای کسب و کار مددجویان به واسطه ی امکانات و توانمندی های کارآفرینان نیکوکار با محوریت مرکز نیکوکاری بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران با تشریح برخی از زمینه های همکاری خیرین کارآفرین و اشتغال تصریح کرد: تامین ملزومات موردنیاز کسب وکار، تامین منابع نقدی و اعتباری طرحهای کسب و کار، کاریابی و مهارت آموزی متناسب با نیاز بازار کار، جذب موسسات و خیرین کارآفرین در این مرحله موجب شد تا برای ایجاد و راه اندازی مراکز نیکوکاری ویژه کارآفرینان اقدام شود.

وی بیان داشت:این 6 مرکز نیکوکاری خیرین کارآفرین اشتغال در شهرستانهای (چالوس ، عباس آباد ، مناطق (1و2)ساری ، سوادکوه و آمل) با همکاری حوزه مشارکت ایجاد شده است.

رضایی با ابراز خرسندی از عملکرد خیرین در پیشبرد اهداف و ماموریت های کمیته امداد در توانمندسازی اقتصادی خانواده های تحت حمایت گفت: در سالجاری طبق برنامه از پیش تعیین شده در سایر شهرستانها نیز راه اندازی این مراکز تخصصی دستور کار قرار دارد.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۴۱
کد خبر : ۳,۳۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید