اخبار

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران:

کمک بیش از ۱۲۲ میلیارد تومانی مازندرانی ها به نیازمندان

کمک بیش از ۱۲۲ میلیارد تومانی مازندرانی ها به نیازمندان
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: مرم نیکوکار استان سال گذشته ۱۲۲ میلیارد و۶۱۵ میلیون تومان برای کمک به نیازمندان در بخش های مختلف کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، احمد سعادت ، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: این کمک ها در بخش های صدقات ، اکرام ، زکات ، مبتنی بر نیاز بوده است.

وی افزود: ۱۷ درصد کمک های جمع آوری شده در بخش صدقات ، ۲۰درصد در بخش اکرام ، ۱۸ درصد در بخش زکات و ۴۵درصد در بخش مبتنی بر نیاز بوده که برای مددجویان و نیازمندان هزینه شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران جلب مشارکت های مردمی و اعتماد سازی را یکی از اولویت های این نهاد برشمرد و تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت ها ی مردمی می توان بسیاری از مشکلات نیازمندان را رفع کرد.

وی با بیان اینکه کمیته امداد مازندران برنامه های مختلفی را برای کمک به نیازمندان با هدف با ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری اجرا می کند ، تصریح کرد: تبلیغات چهره به چهره ، تعامل و همکاری با دستگاه ‏های اجرایی، نهادها و ارگان های دولتی از جمله اقدامات در بخش مشارکت است.

سعادت با تقدیراز همراهی و مشارکت مردم نیکوکار استان با کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان گفت: تلاش می کنیم تا بخش‌های حمایتی و مشارکت‎‎های مردمی را با ‏توسعه شبکه‎‎های مردمی بیش از پیش گسترش دهیم.‏

انتهای پیام

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۰۵
تعداد بازدید : ۴۰
کد خبر : ۳,۳۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید