اخبار

درسال گذشته با اجرای میز خدمت به محرومین:

به مشکلات 263 خانوار تحت حمایت مازندرانی رسیدگی شد

به مشکلات 263 خانوار تحت حمایت مازندرانی رسیدگی شد
فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران گفت:با اجرای میز خدمت درمناطق محروم،به مشکلات 263خانوار تحت حمایت این نهاد در 9منطقه استان طی سال گذشته رسیدگی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الله محمدنژاد، فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران اظهارداشت: با اجرای این طرح مشکلات مددجویان در بخش های عمرانی،درمانی، معیشتی،اشتغال، لوازم ضروری زندگی بررسی و رفع شده است.

وی افزود: به صورت مستقیم و بدون واسطه با خانواده های تحت حمایت دیدار و به مشکلات آنها درکمترین زمان ممکن رسیدگی شد.

فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: با اجرای این طرح روحیه شادابی ، جلوگیری از هزینه رفت و آمدهای نیازمندان ، شناسایی و شناخت مشکلات محرومان از نزدیک ،آشنایی با میزان اثربخشی خدمات امداد، ارائه فعالانه خدمات ، ارتقاء اعتماد عمومی به این نهاد و... را شاهد بودیم.

وی بیان داشت: با اجرای طرح میز خدمت به محرومین، افراد غیر تحت پوشش نیز از خدمات بهره مند شدند.

فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران افزود: میز خدمت به محرومین با هدف تکریم ارباب رجوع، تسهیل و تسریع در روند خدمت رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم راه اندازی شده است.

محمدنژاد گفت: 76 هزار و 650 خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد هستند، که از این تعداد بیش از 14 هزار خانوار تحت حمایت در مناطق محروم سکونت دارند و این نهاد خدماتی مانند عمرانی ، درمانی ، فرهنگی ، اکرام ایتام، اشتغال،کمک هزینه خدمات ازدواج و...به آنها ارائه می کند.

شایان ذکر است: میز خدمت به محرومین با حضور مدیر کل کمیته استان در مناطق محروم استان برگزار می شود و مددجویان و مراجعین مسائل و مشکلات خود را بدون واسطه و در جوی صمیمی بیان می کنند.


۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۴۸
تعداد بازدید : ۳۸
کد خبر : ۳,۳۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید