اخبار

به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا:

تاکنون700هزار ماسک توسط مراکز نیکوکاری مازندران تولید شد

تاکنون700هزار ماسک توسط مراکز نیکوکاری مازندران تولید شد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: به همت 10 مرکز نیکوکاری در استان به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تاکنون 700 هزار ماسک برای نیازمندان،محرومان جامعه و همچنین بیمارستان های استان تولید و توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت ،معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: همچنین توسط این مراکز نیکوکاری 100هزار عدد گان و لباس بیمارستانی تهیه و توزیع شده است.

وی تهیه و توزیع ۱۶۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده بین خانواده های تحت حمایت و نیز برای ضدعفونی معابر سطح استان را از دیگر اقدامات این 10مرکز نیکوکاری استان برشمرد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد : این نهاد در استان برنامه ها و اقدامات لازم برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا را با کمک و همراهی مردم نوعدوست،خیران و مراکز نیکوکاری انجام می دهد.

وی با تقدیر از همراهی و مشارکت مردم نوعدوست استان با کمیته امداد بیان داشت: مازندرانی های نیکوکار و خیراندیش می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری #8*011*8877* کمک های خود به منظور پیشگیری از بیماری کرونا واریز کنند .

سعادت گفت: همچنین مازندرانی های نوعدوست می توانند کمک های خود را به شماره کارت 6037691990036154 واریز کنند.


۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۰۸
تعداد بازدید : ۱۴
کد خبر : ۳,۲۷۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید