اخبار

۲۳۰۰ سبد بهداشتی بین مددجویان کمیته امداد و نیازمندان در قائمشهر توزیع شد

۲۳۰۰ سبد بهداشتی بین مددجویان کمیته امداد و نیازمندان در قائمشهر توزیع شد
رئیس کمیته امداد قائمشهر از توزیع ۲۳۰۰سبد بهداشتی با مشارکت موسسه خیریه آل یاسین این شهرستان بین مددجویان تحت حمایت ونیازمندان در این روزها خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،ابوالحسن رنجبر تیلکی رئیس کمیته امداد قائمشهر اظهار داشت: این سبد بهداشتی با مشارکت موسسه خیریه ال یاسین قائمشهر شامل دستکش ، ماسک، موادضدعفونی کننده، و... بوده است که با مشارکت خیرین و موسسه خیریه آل یاسین قائمشهر و طی برنامه ریزی و زمان بندی مناسب در بین مددجویان و نیازمندان توزیع شد.

وی باتقدیر از همدلی وهمیاری نیکوکاران این شهرستان افزود: این اولین اقلام اهدایی در سالجاری به جامعه هدف بوده است.

رئیس کمیته امداد قائمشهر تصریح کرد:مردم نوعدوست، نیکوکاران و موسسات خیریه این شهرستان در مهرورزی و دستگیری از نیازمندان و فقرا پیشگام وپیشتاز بوده اند و همواره با کمک‌های نقدی و غیرنقدی سعی می کنند تا از کیان سلامت خانواده های نیازمند حمایت کنند.

وی با شاره به اینکه هم اکنون بیش از پنج هزار خانوار در قائمشهر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند،گفت: در صورتی که نیازمندان شناسایی و از سوی مردم و مراجع ذیصلاح ، دهیاران ، شوراهای اسلامی معرفی شوند، براساس بررسی‌ها، تحت پوشش این نهاد قرار خواهند گرفت.

رنجبر به فراهم بودن زمینه ارائه 36 نوع از خدمات به صورت اینترنتی اشاره کرد و افزود: نیازمندان و مددجویان می توانند در شرایط فعلی با توجه به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا درخواستها و نیازمندیهای خودشان را به صورت اینترنتی ارسال و این نهاد نیز پس از بررسی درخواستها نسبت پاسخ اقدام خواهد کرد.


وی گفت:در این روش مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.

 

انتهای پیام


۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵
تعداد بازدید : ۱۹
کد خبر : ۳,۲۶۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید