اخبار

مشارکت بیش از 20 میلیارد تومانی مازندرانی ها با مراکزنیکوکاری

مشارکت بیش از 20 میلیارد تومانی مازندرانی ها با مراکزنیکوکاری
رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت:مازندرانی های نوعدوست 20 میلیارد و 500 میلیون تومان با هدف خدمت رسانی به نیازمندان با مراکز نیکوکاری طی 10 ماهه امسال مشارکت داشتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا امینی ، رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی کمیته امداد مازندران اظهارکرد: 130 مرکز نیکوکاری در استان با دریافت مجوز از کمیته امداد مشغول فعالیت بوده و این مراکز تا پایان سالجاری به 140 مرکز افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه هدف از ایجاد مراکزنیکوکاری ،توسعه و ترویج فرهنگ انفاق،نیکوکاری،تعاون و همیاری در محله،شناسایی نیازمندان واقعی و ارائه خدمات به آنان است، افزود:اولین مرکز نیکوکاری کارآفرینی و اشتغال در سطح استان که متولی ایجاد مراکز شهرستانی شده در ساری آغاز به فعالیت کرده است.

رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی کمیته امداد مازندران برگزاری کلاس های آموزشی برای دانش آموزان،نوعروسان وخانواده های نیازمند،توزیع سبد غذایی بین محرومان محدوده فعالیت مراکز،مساعدت دربخش عمران وساختمان،پرداخت کمک هزینه های درمانی،را از جمله خدمات مراکز نیکوکاری دانست.

وی تصریح کرد: کمک های خیران و نیکوکاران مازندران خصوصا در روزهای پایانی سال و به مناسبت عید نوروز توسط مراکز نیکوکاری جمع آوری و بین نیازمندان این مراکز توزیع می شود.

امینی گفت: گروه ها و تشکل های مردمی، هیئت های مذهبی، معتمدان محلی، موسسات خیریه غیرثبتی، مجامع صنفی برای ایجاد مراکز نیکوکاری می توانند از طریق مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستانهای استان در خواست کتبی خود را اعلام و با تعامل، هم فکری و کمک روسای کمیته امداد شهرستان ها نسبت به ایجاد این مراکز اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه در روزهای پایانی سال قرار داریم با تعاملات صورت گرفته با موسسات خیریه ، مراکز نیکوکاری و خیران محلی مقرر شد تا به همه نیازمندان حوزه اقدام این مراکز سبد کالا تهیه و توزیع شود.

انتهای پیام
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۳
تعداد بازدید : ۱۶
کد خبر : ۳,۲۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید