اخبار

همت دانش آموز ساروی در جذب حامی

همت دانش آموز ساروی در جذب حامی
یکی از طرح های کمیته امداد مازندران در راستای خدمت رسانی به نیازمندان طرح امواجی از بهشت است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، طرح «امواجی از بهشت»برای نخستین بار در کشور در استان مازندران به منظور ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری و تلفیق آن با فرهنگ ایثار و شهادت با نیت کمک به ایتام و نیازمندان به نیابت از شهداء از شهریور ماه سالجاری آغاز شده است.

از زمان آغاز این طرح خیران زیادی به نیابت از شهدا حامی ایتام و نیازمندان شدند ؛ تا جایی که در پی شهادت سردار دلها ،سردار قاسم سلیمانی تاکنون بیش از پنج هزار نفر به نیابت از این شهید گرانقدر در مازندران به طرح امواجی از بهشت پیوستند.

به تازگی در اقدامی پسندیده هم یک دانش آموز ساروی توانست از طریق طرح « امواجی از بهشت»30 نفر از همکلاسی های خود را به عنوان حامی ایتام معرفی کند.

به گفته مرتضی ناعی ، رئیس کمیته امداد منطقه یک ساری این دانش آموز ساروی و 30نفر از همکلاسی هایش با حمایت از ایتام و پیوستن به طرح امواجی از بهشت درس نوعدوستی ، همدلی، ایثار و نیکوکاری را تکرار کردند .

ناعی خاطر نشان کرد: 1100نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک ساری قرار دارند.

آری ترویج فرهنگ احسان ، انفاق و نیکوکاری سن وسال و حد و مرز نمی شناسد هرکسی به اندازه وسعش می تواند در این کار سهیم باشد.

طرح امواجی از بهشت فرصت مغتنمی است تا بتوانیم ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان ، در کمک دستگیری نیازمندان از یکدیگر سبقت بگیریم.


حالا که در روزهای پایانی سال به سر می بریم چه خوب است که در شادکردن دل نیازمندان و نشاندن لبخند بر چهره کودکان نقش بسزایی ایفا کنیم.

شماخیران ارجمند می توانید با مراجعه به دفاترکمیته امداد شهرستانها ، به نیابت از شهیدان والا مقام حامی یک یا چند یتیم شوید و همچنین می توانید با ارسال عدد 1به شماره 09119549930به طرح امواجی از بهشت بپیوندند.

 

انتهای پیام 


۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۲۳
کد خبر : ۳,۱۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید