اخبار

ارائه خدمات غیر حضوری به مددجویان مازندرانی

ارائه خدمات غیر حضوری به مددجویان مازندرانی
رئیس روابط عمومی کمیته امداد مازندران گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا مددجویان مازندرانی می‌توانند ۳۶ مورد خدمات را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و به صورت غیرحضوری پیگیری کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسعود قنبری، رئیس روابط عمومی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: افزایش سرعت در خدمت رسانی ، کاهش فرایند رسیدگی و حمایت از نیازمندان و کاهش مراجعات حضوری از جمله مزیت‌های این طرح اینترنتی است.

وی افزود: مددجویان قادر به انتخاب و ثبت خدماتی از ۳۶ خدمت خواهند بود که شرایط استفاده از آن خدمات توسط سیستم و به صورت هوشمند احراز شده باشد و در این روش مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.

رئیس روابط عمومی کمیته امداد مازندران تصریح کرد:پس از ثبت درخواست توسط مددجو ،حداکثر بعد از یک ساعت درخواست‌های ثبت شده به صورت هوشمند به کارتابل مددکار خانواده در سیستم جامع خدمات حمایتی این نهادمنتقل می‌شود.

قنبری گفت: با توجه به شرایط کنونی نیز خدمات کمیته امداد به صورت غیر حضوری به مددجویان تحت حمایت ارائه می شود.


۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۵۰
تعداد بازدید : ۲۷
کد خبر : ۳,۱۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید