اخبار

مدیر کل کمیته امداد مازندران:

همه محوریت کمیته امداد توانمند سازی مددجویان است

همه محوریت کمیته امداد توانمند سازی مددجویان است
مدیر کل کمیته امداد مازندران در «برنامه زنده تلویزیونی خانواده و زندگی شبکه طبرستان» گفت: همه محوریت کمیته امداد توانمند سازی مددجویان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، رضا نوروزی جعفری ، مدیر کل کمیته امداد مازندران با تقدیر از حامیان و خیرانی که دست خادمین نیازمندان را به گرمی می فشارند و همچنین افرادی که در طرح امواجی از بهشت حامی ایتام شدند، اظهار داشت: کمیته امداد برای کمک به نیازمندان اقداماتی مختلف انجام می دهد.

وی افزود:81هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات عمرانی،درمانی، فرهنگی،اشتغال و.....بهره مند هستند و به فضل الهی و کمک مردم نوعدوست می توانیم در توانمندسازی مددجویان گام های موثری برداریم.


مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری تصریح کرد :جشن نیکوکاری در روزهای 14، 15 و16 اسفند در استان با شعار «عید را به خانه هایشان ببریم» برگزار می شود.

وی بیان داشت: با توجه به شرایط موجود ،نیکوکاران استان می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #011*1*8877* و همچنین از طریق شماره کارت 6037691990036154بانک صادرات کمک های خود را پرداخت کنند.

نوروزی با تقدیر از همراهی و مشارکت مردم نوعدوست و خیران گفت: مردم نیکوکار مازندران در جشن نیکوکاری سال گذشته بیش از 13 میلیارد تومان به نیازمندان استان کمک کردند.

۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹
تعداد بازدید : ۱۶
کد خبر : ۳,۱۹۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید