اخبار

مازندرانی ها در جشن نیکوکاری ترانه مهربانی می سرایند

مازندرانی ها در جشن نیکوکاری ترانه مهربانی می سرایند
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد مازندران گفت:جشن نیکوکاری در روزهای 14، 15 و16 اسفند به ترتیب در تمامی مدارس استان، پایگاه های کمیته امداد و میعادگاه های نماز جمعه با همکاری صدا وسیما، پایگاه مقاومت بسیج،سازمان دانش آموزی و مراکزنیکوکاری برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت با بیان اینکه جشن نیکوکاری امسال با شعار « عید را به خانه هایشان ببریم» همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می شود، اظهار داشت:جشن نیکوکاری امسال در چهار هزار مدرسه و 130 مرکز نیکوکاری محلات در استان و 40 پایگاه کمیته امداد با شعار "عید را به خانه هایشان ببریم" برگزار می شود.

وی افزود: مجموعا 400 هزار پاکت جشن نیکوکاری تهیه شده با هدف کمک به نیازمندان در مدارس توزیع می شود.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد مازندران با تقدیر از همراهی مردم نیکوکار تصریح کرد: نیکوکاران استان می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #011*1*8877* و همچنین از طریق شماره کارت 6037691990036154بانک صادرات واریز و نیز با مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستانها کمک های خود را پرداخت کنند.

خاطر نشان می شود مردم نیکوکار مازندران در جشن نیکوکاری سال گذشته 13 میلیارد و 400 میلیون تومان به نیازمندان استان کمک کردند.

 

انتهای پیام

۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴
تعداد بازدید : ۱۶
کد خبر : ۳,۱۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید