اخبار

مازندرانی های می توانند صدقه روزانه را به روش پیامکی پرداخت کنند

مازندرانی های می توانند صدقه روزانه را به روش پیامکی پرداخت کنند
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: مردم نوعدوست استان می توانند صدقه روزانه خود را به روش پیامکی پرداخت کنند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت:سرویس صدقه پیامکی به عنوان یکی از روش‌های نوین جذب صدقات مردمی در حال اجرا و بهره‌برداری است.

وی افزود: بر اساس این سرویس، تمامی مشترکین اپراتورهای تلفن همراه می توانند بدون استفاده از اینترنت و گوشی هوشمند با ارسال عدد یک به سرشماره 8877 ، سرویس صدقه روزانه خود را فعال کنند و این مبالغ در قبض دوره‌ای مشترکین دائمی اپراتورها، تحت عنوان "کمکهای مردمی" و برای مشترکین اعتباری نیز از شارژ روزانه کسر می شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: مشترکین در سامانه صدقه پیامکی هر یک از اپراتورهای تلفن همراه (اعتباری یا دائمی) می توانند صدقه روزانه را با ارسال عدد یک به سرشماره 8877 و طی کردن مراحل مربوطه، عضو سامانه پیامکی شده و روزانه مبالغ یکصد تومان ،سیصد تومان و یا پانصد تومان را به عنوان صدقه روزانه(به انتخاب مشترک) انتخاب و پرداخت کنند.

وی بیان داشت:پس از عضویت مشترک در سامانه پیامکی روزانه ، پیامکی مبنی بر دریافت صدقه، ساعت 8 صبح هر روز برای مشترک ارسال می شود و چنانچه مشترک خواهان لغو عضویت باشد می تواند با ارسال کلمه OFF به سرشماره 8877 عضویت خود را لغو کند.

وی افزود: همچنین مردم نوعدوست استان می توانند با ارسال عدد ۱۱۰ به شماره ۸۸۷۷ صدقه موردی خود به مبلغ ۵۰۰۰ تومان در مناسبت های مختلف همچون صدقه اول ماه قمری،صدقه سفر،صدقه امام زمان (عج)،صدقه تاسوعا،عاشورا و اربعین حسینی و... واریز کنند.

مشترکان در این طرح برای پرداخت صدقه از طریق سرشماره اعلام شده هیچ گونه هزینه ای متحمل نخواهند شد و پیامک ها برای مشترکان نیز در این خصوص به صورت رایگان ارسال می شود.

سعادت با بیان اینکه صدقات مردم نیکوکار استان در بخش های جهیزیه، درمان، فرهنگی، عمرانی و.. برای مددجویان هزینه می شود، گفت: با روش صدقه از طریق پیامک کمک ها در سریعترین زمان ممکن به دست نیازمندان می رسد.


۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳
تعداد بازدید : ۱۲۰
کد خبر : ۳,۱۷۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید