اخبار

ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در رامسر

ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در رامسر
رئیس کمیته امداد رامسر گفت: این نهاد به خانواده‌های تحت حمایت از طریق کمک بلاعوض و پرداخت تسهیلات به تأمین مسکن مددجویان خدمات عمرانی ارائه می‌کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پرویز سرایی، رئیس کمیته امداد رامسر در نشست هم اندیشی باخیران مسکن ساز با بیان اینکه از مجموع 2622 خانوار تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: ارائه خدمات عمرانی برای خانوارهای تحت حمایت از محل اعتبارات این نهاد، کمک خیران و آورده مددجو انجام می‌شود.

وی افزود: اولویت ساخت مسکن برای مددجویان تحت حمایت با خانوارهای دو نفره به بالا است.

رئیس کمیته امداد رامسر تصریح کرد: کمیته امداد برای خانوارهای دو نفره 20 میلیون تومان به‌صورت بلاعوض و 30 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌کند.

وی بابیان اینکه برای خانواده‌های تحت حمایت سه نفره به بالا 30 میلیون تومان بلاعوض و 30 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود، تصریح کرد: این مبلغ برای مددجویان روستایی 25 میلیون تومان بلاعوض و 25 میلیون تومان به‌صورت تسهیلات قرض‌الحسنه است.

سرایی ادامه داد: مددجویانی که از شهرها به روستاها مهاجرت می‌کنند نیز برای ساخت مسکن تسهیلات ویژه دریافت می‌کنند.

وی عنوان کرد: در 10ماهه امسال پنج واحد مسکن برای مددجویان خریداری و ساخته‌شده و 45 واحد نیز از طریق تعمیرات بازسازی‌شده است.

سرایی گفت:از ابتدای امسال تاکنون 138میلیون و 504هزار تومان در بخش خرید و ساخت و تعمیرات کلی و جزیی و سرویس بهداشتی و مقاوم سازی مسکن مددجویان تحت حمایت در رامسر هزینه شده است.

 

انتهای پیام

۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۲۱
کد خبر : ۳,۱۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید