اخبار

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران:

ثبت و پیگیری درخواست ۲۷۵۰ مددجوی مازندرانی از طریق درگاه اینترنتی

ثبت و پیگیری درخواست ۲۷۵۰ مددجوی مازندرانی از طریق درگاه اینترنتی
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: تاکنون درخواست ۲۷۵۰ مددجوی تحت حمایت از طریق درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کوچکی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران اظهار داشت: مددجویان مازندرانی می‌توانند ۳۶ مورد خدمات را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.

وی افزود: افزایش سرعت در خدمت رسانی ، کاهش فرایند رسیدگی و حمایت از نیازمندان و کاهش مراجعات حضوری از جمله مزیت‌های این طرح اینترنتی است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران تصریح کرد: مددجویان قادر به انتخاب و ثبت خدماتی از ۳۶ خدمت خواهند بود که شرایط استفاده از آن خدمات توسط سیستم و به صورت هوشمند احراز شده باشد و در این روش مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.

وی بیان داشت:پس از ثبت درخواست توسط مددجو ،حداکثر بعد از یک ساعت درخواست‌های ثبت شده به صورت هوشمند به کارتابل مددکار خانواده در سیستم جامع خدمات حمایتی این نهادمنتقل می‌شود.

وی گفت: با توجه به اینکه بیش از ۵۸ درصد از مددجویان کمیته امداد مازندران در روستاها و مناطق محروم ساکن هستند، ضرورت استفاده از بستر اینترنتی بیشتر احساس می شود.

کوچکی با بیان اینکه۸۰ هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارندگفت: به نیازمندان خدماتی مانند پرداخت تسهیلات اشتغال، وام کارگشایی، احداث وتعمیرات مسکن، جهیزیه، معیشت، فرهنگی، درمانی، مشاوره و.... از طریق مددکاران خانواده و حوزه های تخصصی ارائه می شود.

 

اتنهای پیام


۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶
تعداد بازدید : ۲۶
کد خبر : ۳,۱۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید