اخبار

با اجرای میز خدمت به محرومین مشکلات 236خانوار تحت حمایت کمیته امداد مازندران بررسی شد

با اجرای میز خدمت به محرومین مشکلات 236خانوار تحت حمایت کمیته امداد مازندران بررسی شد
فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران گفت:با اجرای میز خدمت در مناطق محروم هشت شهرستان مشکلات 236 خانوار تحت حمایت مورد بررسی و برای رفع آن در سریعترین زمان ممکن اقدام شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الله محمدنژاد، فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران اظهارداشت: مشکلات مددجویان در بخش های اشتغال، عمرانی، درمانی، وام کارگشایی،تهیه لوازم زندگی (شامل بخاری،آبگرمکن و یخچال) بررسی و رفع شده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح میز خدمت به محرمین از تیر ماه امسال آغاز شده است، افزود: با اجرای این طرح افراد غیر تحت پوشش نیز از خدمات کمیته امداد بهره مند شدند.

فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های کمیته امداد مازندران تصریح کرد: میز خدمت به منظور تکریم ارباب رجوع، تسهیل و تسریع در روند خدمت رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم راه اندازی شده است..

محمدنژاد با بیان اینکه میز خدمت به محرومین تا پایان امسال نیز در سایر شهرستانهای دارای مناطق محروم اجرا می شود ، گفت: در این طرح با حضور مدیر کل کمیته امداد مازندران در مناطق محروم استان مددجویان و مراجعین مسائل و مشکلات خود را بدون واسطه و در جوی صمیمی بیان می کنند.

خاطر نشان می شود: ۸۱ هزارخانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این تعداد بیش از ۱۴هزار خانوار تحت حمایت در مناطق محروم سکونت دارند.


۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۴
تعداد بازدید : ۲۷
کد خبر : ۳,۱۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید