اخبار

رئیس کمیته امداد چمستان:

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان مستمری به مددجویان چمستانی

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان مستمری به مددجویان چمستانی
رئیس کمیته امداد چمستان گفت :طی 10 ماهه سالجاری یک میلیارد و 829 میلیون تومان مستمری به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان پرداخت شده است .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رمضان علیپور ، رئیس کمیته امداد چمستان اظهار داشت : مستمری به 859 حانوار تحت حمایت در این شهرستان طی 10 ماهه امسال پرداخت شد.

وی افزود:علاوه بر پرداخت مستمری ماهانه به مددجویان ، خدمات دیگری از جمله کمک موردی ، کمک ویژه به سالمندان ،اجاره مسکن ،کمک به دانش آموزان و دانشجویان ،جهیزیه وغیره ارائه می شود.

رئیس کمیته امداد چمستان تصریح کرد: در10 ماهه امسال ، کمک موردی ،جهیزیه ،لوازم ضروری زندگی ، اجاره مسکن ،کمک به دانش آموزان ودانشجویان ،مشاوره و آموزش خانواده ،کمک ویژه به سالمندان و اردوی زیارتی وتربیتی به 586 خانوار تحت حمایت در این شهرستان ارائه شده است.

وی بیان داشت: در 10 ماهه سالجاری 200خانوار تحت حمایت از کمک به ارتقای شاخص بهداشتی ،کمک به خرید تجهیزات پزشکی ،کمک به فرانشیز درمانی بهره مند شدند.

علیپور خاطرنشان کرد : به 35 خانوار تحت حمایت در این شهرستان نیز خدمات عمرانی در بخش های خرید ،احداث ،تعمیرات مسکن و تعمیر و احداث سرویس بهداشتی ارائه شده است.


۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰
تعداد بازدید : ۲۱
کد خبر : ۳,۰۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید