اخبار

طی ۱۰ ماهه سالجاری:

بیش از ۴۳ میلیارد تومان وام به مددجویان مازندرانی پرداخت شد

بیش از ۴۳ میلیارد تومان وام به مددجویان مازندرانی پرداخت شد
مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران گفت:۴۳ میلیارد و ۷۵۳ میلیون تومان وام از طریق صندوق امداد ولایت و بانک مهر به مددجویان تحت حمایت در استان طی ۱۰ ماهه امسال پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، زین العابدین پرواسی، مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران اظهار داشت: این تسهیلات در بخش های کارگشایی، اشتغال، ودیعه ،ساخت، خرید و تعمیرات مسکن مددجویی و... به ۷۹۲۲ مددجوی تحت حمایت پرداخت شده است.

وی افزود: از مجموع تسهیلات پرداخت شده ۲۵ میلیارد و ۳۳ میلیون تومان آن از طریق صندوق امداد ولایت به ۵۰۳۳ مددجو و ۱۸ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان آن از طریق بانک مهر به ۲۸۸۹ مددجو بوده است.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران تصریح کرد: برای پاسخگویی به متقاضیان و مددجویان مازندرانی در نوبت دریافت وام قرض الحسنه، مردم خیّر و نیکوکار استان می‌توانند با سپرده گذاری در این صندوق زمینه خدمت‌رسانی بهتر به نیازمندان را فراهم کنند.

وی بیان داشت:صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت عضو شبکه شتاب شده است، تمامی کارهای بانکی به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

پرواسی گفت: ترویج سنت قرض‌الحسنه یکی از اهداف صندوق امداد ولایت است و تمامی وام ها به صورت قرض‌الحسنه و بدون دریافت بهره یا جریمه تاخیر پرداخت می‌شود.


انتهای پیام

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۳۴
تعداد بازدید : ۱۹
کد خبر : ۳,۰۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید