اخبار

به مناسبت دهه فجر انجام شد:

واواگذاری شش طرح اشتغال به مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک ساری / پنج مددجو نیز صاحب خانه شد

واواگذاری شش طرح اشتغال به مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک ساری / پنج مددجو نیز صاحب خانه شد
در چهارمین روز از دهه فجر با حضور مدیر کل کمیته امداد مازندران ،فرماندار ساری و مسئولان شش طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک ساری افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، برای اجرای این طرح ها از طریق منابع بانکی تسهیلات پرداخت شد.

گفتنی است: از ابتدای سالجاری تاکنون طرح اشتغال برای 350مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک ساری اجرا شده است.

شایان ذکر است: 343 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک ساری از آموزش های فنی و حرفه ای از ابتدای سالجاری تاکنون بهره مند شدند.

همچنین با حضور مدیر کل کمیته امداد مازندران و فرماندار ساری ، پنج واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک ساری تحویل داده شد؛ این واحدهای مسکونی با کمک بلاعوض کمیته امداد و مشارکت خیران ساخته شد.واحدهای مسکونی مددجویی در مساحت های 40 تا 60 متر مربع با هزینه یک میلیون تومان برای هرمترمربع ساخته می شود و مردم نیکوکار استان می توانند برای مشارکت در ساخت مسکن مددجویان نسبت به تامین مصالح و ... به ادارات کمیته امداد شهرستانها مراجعه کنند.

یادآور می شود: مدیر کل کمیته امداد مازندران با خانواده شهید اسدی دیدار کرد و طی این دیدار خانواده این شهید گرانقدر به طرح امواجی از بهشت پیوستند؛ طرح امواجی از بهشت برای نخستین بار در کشور در مازندران اجرا شده است و خیران و نیکوکاران می توانند به نیابت از شهدا حامی ایتام و فرزندان طرح محسنین شوند.

دیدار با یکی از خانواده های تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک ساری از دیگر برنامه های مدیر کل کمیته امداد مازندران در چهارمین روز از دهه فجر بوده است.

انتهای پیام

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۱۹
کد خبر : ۳,۰۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید