اخبار

قائم مقام کمیته امداد مازندران:

اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه کمیته امداد است

اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه کمیته امداد است
قائم مقام کمیته امداد مازندران با بیان اینکه اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه کمیته امداد است، گفت:خدمات این نهاد به مددجویان با توجه به شرایطِ آنها ارائه می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، ناصر اسکندری ، قائم مقام کمیته امداد مازندران در نشست خبری فرمانداری جویبار در جمع خبرنگاران گفت: یکی از برنامه‌های اصلی این نهاد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است که با مشارکت مردم نیکوکار، تلاش فرمانداران بانکها و سایر ادارات می توانیم در خدمت‌رسانی به مددجویان گام های موثری برداریم.

وی فزاود:حدود ۱۳۰ هزار نفر در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه برنامه های مختلفی در دهه فجر برای مددجویان تحت حمایت در حال اجرا است، تصریح کرد: افتتاح مسکن، واگذاری طرح های اشتغال و برنامه های فرهنگی از جمله برنامه‌های کمیته امداد مازندران در ایام الله دهه فجر است.

وی افزود: حدود سه هزار مددجوی مازندرانی ،تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند و تاکنون 200 مددجو بازنشسته تامین اجتماعی هستند.

وی با بیان اینکه توانمندسازی و ایجاد روحیه امید و خودباوری مددجویان، یکی از اهداف اصلی این نهاد است، گفت:امسال 9 طرح دانش بنیان کمیته امداد مازندران در پارک علم و فناوری به تأیید رسیده است.

قائم مقام کمیته امداد مازندران بیان داشت: کمیته امداد استان در اجرای اشتغال روستایی پیشتاز بوده و فعالیتهای این نهاد در بخش اشتغال به روز است.

وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در مورد ارائه خدمات کمیته امداد به مددجویان خسارت دیده از سیل فروردین ماه گفت: در سیل امسال 75 واحد مسکن مددجویی تخریب کلی شد که با مشارکت بنیاد مسکن ، کمک بلاعوض کمیته امداد ، بسیج سازندگی و خیرین 62 واحد مسکونی تکمیل و به مددجویان تحویل داده شد و مابقی واحدها نیز تا پایان امسال تحویل داده می شود.

وی افزود: 420 واحد مسکن مددجویی در سیل امسال دچار آسیب جزیی شدند که تعمیرات تمامی واحدها انجام شده است.

اسکندری گفت: لوازم زندگی تمامی خانواده های تحت حمایت آسیب دیده در سیل امسال با مشارکت خیران تامین شد.

انتهای پیام۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۵۲
تعداد بازدید : ۱۹
کد خبر : ۳,۰۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید