اخبار

در دهه فجر امسال انجام می شود:

ایجاد طرح اشتغال برای 79 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد مازندران

ایجاد طرح اشتغال برای 79 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد مازندران
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: برای 79 مددجوی تحت حمایت در ایام الله دهه فجر طرح اشتغال ایجاد می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید علی اصغر رضایی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اظهار داشت:برای اجرای این طرح ها سه میلیارد تومان تسهیلات اشتغال از اعتبارات بند(ب) تبصره 16 ، توسعه اشتغال روستایی ، صندوق امداد ولایت به مددجویان پراخت شد.

وی افزود: طرح های اشتغال دربخشهای کشاورزی،دامپروری ،صنایع دستی،خدمات،صنعتی در دهه فجر برای مددجویان کمیته امداد مازندران ایجاد می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: طراحی و مشاوره اشتغال متناسب با شرایط بومی با آموزش های لازم،پرداخت وام،اجرای طرح،نظارت وکمک درپایدار سازی مشاغل، در طول سال به مددجویان ارائه می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران به ارائه خدمات به مددجویان در مناطق محروم استان اشاره کرد و گفت: ایجاد هشت طرح اشتغال برای مددجویان در مناطق محروم با هدف محرومیت زدایی، مهاجرت معکوس و توانمند ستازی مددجویان از دیگر برنامه ها در دهه فجر است.

رضایی به ارائه آموزش های فنی و حرفه ای برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مازندران اشاره کرد وافزود: این دوره ها در قالب مهارت آموزی، پایدارسازی مشاغل و کارآفرینی برای مددجویان ، مجریان طرح های خودکفایی و متقاضیان طرح اشتغال برگزار می شود.۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۵۳
تعداد بازدید : ۲۰
کد خبر : ۳,۰۴۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید