اخبار

مدیر کل کمیته امداد مازندران :

1000دستگاه یخچال بین مددجویان مازندرانی توزیع می شود

1000دستگاه یخچال بین مددجویان مازندرانی توزیع می شود
مدیر کل کمیته امداد مازندران در برنامه زنده رادیو پیام گفت: با کمک خیران یکهزار دستگاه یخچال بین مددجویانی که فاقد یخچال و یا دارای یخچال های مستعمل هستند ، تا پایان امسال توزیع می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا نوروزی مدیر کل کمیته امدادمازندران اظهار داشت:حدود 1000خانوار مددجو در استان فاقد یخچال یا دارای یخچال های مستعمل هستندکه با برنامه ریزی های انجام شده و کمک خیران، کارخانه ها و کمیته امداد استان یخچال ها تهیه و به مددجویان تحویل داده می شود.

وی افزود: تاکنون 600دستگاه یخچال بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در مازندران توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه توزیع لوازم گرمایشی نیز از دیگر برنامه های این نهاد است، تصریح کرد: با توجه به گازرسانی در مناطق محروم و بالادست استان، با کمک خیران بخاری گازسوز و آبگرمکن بین مددجویان توزیع می شود.

نوروزی خاطر نشان کرد: سال گذشته بیش از 6هزار بخاری گازسوز بین نیازمندان و مددجویان مناطق محروم و بالادست در استان توزیع شده است.

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۴۴
تعداد بازدید : ۹۹
کد خبر : ۲,۹۹۹

نظرات بینندگان

فرجی
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ Iran
0
1
1

باسلام و خسته نباشیدو باتشکراز آقای نوروزی وزحمات ایشان ما سه تاخواهر و پدری پیرو زمین گیر که آلزایمررهم دارد که هفته ای دوتا ایزولایف (پوشاک) مصرف میکند چندماه است که درزمینه پوشاک کمکی نمی شود ویخچال ماهم دست دوم است که یکبارهم خراب شده تعمیرکردیم موتور ش خیلی صدا میدهد و اگرامدادیک یخچال و یک بخاری به مابدهد ممنون می شویم نوشهر

کوثر پاینده ۰۹۱۱۲۱۰۶۰۴۳
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ Iran
0
0
0

من درخواستمو دادم انشالله حرفامو بشنوید و جامه ی عمل بپوشونید .بسیار بسیار ممنونم ازتون


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید