اخبار

رئیس کمیته امداد نکا خبر داد:

کمک به ازدواج 61 زوج جوان تحت حمایت در نکا / به 76 خانواده تحت حمایت کمک هزینه تعمیرات پرداخت شد

رئیس کمیته امداد نکا از پرداخت کمک هزینه ازدواج به61 زوج جوان تحت حمایت در 9 ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، حسین بریمانی ورندی ، رئیس کمیته امداد نکا اظهار داشت: کمک هزینه خدمات ازدواج در راستای رفع مشکل ازدواج نیازمندان و کمک به زوج های جوان تحت حمایت پرداخت می شود.

رئیس کمیته امداد نکا همچنین افزود: در جهت حفظ و تحکیم زندگی و آشنایی زوج های جوان با مهارت های زندگی، آموزش هایی در قالب آموزش نوعروسان و دامادهای جوان به صورت مجزا برای این افراد برگزار می شود.

وی همچنین به ارائه خدمات درمانی برای درمان و سلامت 1009 نفر از مددجویان تحت حمایت شهرستان نکا اشاره کرد و گفت: این خدمات برای تهیه پوشاک ، پرداخت فرانشیز و هزینه های درمانی مددجویان و تامین تجهیزات برای بیماران صعب العلاج ، زمینگیر ، سالمندان و ارتقا شاخص های بهداشتی هزینه شده است.

رئیس امداد نکا همچنین افزود: تمامی مددجویان تحت حمایت شهر و روستا بیمه تکمیلی کمیته امداد هستند و در صورت پرداخت هزینه های درمانی از سوی خانواده ها و با ارائه مدارک ، کمیته امداد مساعدت لازم را انجام می دهد.

رئیس کمیته امداد نکا به پرداخت کمک هزینه عمرانی در بخش تعمیرات مسکن نیز اشاره کرد و گفت: 76 مددجو از این خدمات بهره مند شدند.

وی بیان داشت: این کمک هزینه ها شامل احداث سرویس بهداشتی، حمام ، آشپزخانه ، تعمیرات دیوار ، حصار کشی و . . . به خانواده ها پرداخت شده است.

بریمانی با اشاره به ارائه خدمات عمرانی در مناطق محروم افزود : بیش از 40 درصد از این اعتبارات در مناطق محروم هزینه شده است .

خاطر نشان می شود: در شهرستان نکا شش هزار نفر تحت حمایت قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

۲۱ دی ۱۳۹۸ ۰۷:۵۴
تعداد بازدید : ۴۶۷
کد خبر : ۲,۹۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید