اخبار

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

برگزاری نشست علمی تخصصی کارآفرینان به همت کمیته امداد مازندران

برگزاری نشست علمی تخصصی کارآفرینان به همت کمیته امداد مازندران
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت:این نشست های تخصصی با موضوعات پایداری مشاغل خُرد و مشاغل نوین و دانش بنیان با هدف بهره مندی از دانش و تجربه افراد موفق در تولید و کمک به ایجاد مشاغل سود دِه و پایدار انجام می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید علی اصغر رضایی طالشی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: نشست علمی تخصصی کارآفرینان موفق به منظور استفاده از دانش روز و تجربه این افراد برگزار شد.

وی افزود: مشاغل خُرد برای مددجویان تحت حمایت در بخش های کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی خدمات، حمل و نقل، شیلات تاکنون در سالجاری اجرا شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه در اردیبهشت ماه سالجاری تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و پارک علم و فناوری استان امضا شد، تصریح کرد: این تفاهم نامه به منظور رونق کسب و کار‌های نوین در حوزه صنایع خلاق دانش بنیان و نوآور با مشارکت کسب و کار‌های خلاق با بهره گیری از تخصص‌های علمی، تحقیقاتی، آموزشی و کاربردی متقابل در امر توسعه علمی و فناوری به ویژه اقشار آسیب پذیر امضا شده است.

وی افزود: موضوع این تفاهم نامه همکاری و تعامل و بهره گیری از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در شناسایی، جذب، هدایت و حمایت از طرح‌های دانش بنیان و فناوری‌های نوین در راستای اولویت‌های پیشرفت در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی، زیست فناوری، محیط زیست، صنایع غذایی و دارویی، فنی و مهندسی و کسب وکار برای اقشار آسیب پذیر است.

رضایی با بیان اینکه سال گذشته شش طرح دانش بنیان در مازندران از بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال اجرا شده است، بیان داشت: امسال نیز تاکنون هشت طرح در قالب طرح های دانش بنیان از خدمات اشتغال کمیته امداد استان بهره مند شدند.

خاطر نشان می شود:نشست علمی تخصصی کارآفرینان موفق در شهرستان نکا برگزار و نظیر همین نشست درشهرستان های سوادکوه شمالی، آمل و نوشهر با حضور کارشناسان ، متخصصان و اساتید دانشگاه برگزار می شود.

انتهای پیام
۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸
تعداد بازدید : ۳۱۳
کد خبر : ۲,۹۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید